Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


Україна незборима доки є такі сини!

2014-12-01 12:59:35

Приазовська районна державна адміністрація

28 листопада у Ганно-Опанлинському НВК відбулася зустріч учнів 1-11 класів з бійцем зони АТО. Оплесками та словами «Дякую» учні та вчителі школи дуже тепло зустріли героя, заспівали Гімн України, переглянули відеоролик «З Україною у серці».

Приазовська районна державна адміністрація

А потім були розповіді і запитання до гостя, щирі побажання всім воїнам скорого закінчення війни і повернення додому живими та здоровими. Під час зустрічі панувала дуже зворушлива атмосфера, вдячність та любов до воїнів пройшли через серце кожної дитини і дорослого. Чимало дівчат та навіть хлопців не в змозі були втримати сльози радості від зустрічі зі справжнім героєм та водночас тривоги, адже війна все ще триває. Діти дуже чекали на цю зустріч та готувалися до неї: написали листи побратимам Ігора, намалювали для наших захисників малюнки, дівчата з жовтих та блакитних стрічок сплели обереги – браслети, зробили ляльки-мотанки, а також діти передали на фронт теплі шкарпетки та солодощі для воїнів АТО.

Приазовська районна державна адміністрація

З болем в очах воїн АТО Лашин Ігор розповідав школярам, що пережив за час, проведений в зоні АТО. Він поділився з учнями спогадами і своїм прикладом показав, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це.

Приазовська районна державна адміністрація

«Дякуємо Вам за те, що захищали. Дякуємо, що не боялись. Дякуємо, що вижили і стоїте на сторожі нашого спокою», — сказала герою одна із школярок.

Учні стоячи аплодували, проводжали героя.

Вчитель Костиря Таісія ІванівнаРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти