Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ПРИАЗОВСЬКА ДІВЧИНА СТАЛА КРАЩОЮ НА ДЕРЖАВНОМУ РІВНІ

2013-04-18 13:05:40

Учениця Приазовської РСШ №1 «АЗИМУТ» АЛІСА КАНАРОВА посіла друге місце у Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури.

Аліса поділилася своїми враженнями від участі у конкурсі:

«Цього року мені дуже пощастило: завдяки наполегливій праці, великому бажанню, а особливо знанням та підтримці мого вчителя української мови та літератури Цвєтанської Галини Василівни я мала можливість представляти свою школу та Запорізьку область на четвертому етапі Всеукраїнської учнівскьої олімпіади з української мови та літератури.

Ця подія стала визначним етапом мого життя, ажде,по -перше,це моральне та фізичне загартування,по-друге,-чудова можливість зробити невеликий крок до самовдосконалення,а головне- знайти нових друзів,зрозуміти,що знання-це те,без чого людина не існує й уміння ними користуватись-запорука щасливого майбутнього людини!

Ці чотири дні-неймовірний час, адже він був сповнений незабутніми враженнями від екскурсій.

Протягом цього часу багато емоцій вирувало у моєму серці: від смутку до радощів, від здивування до щастя.

Звичайно, підтримкою у цей момент мені стала родина та вчитель,який протягом трьох років надавав мені снаги, впевненості, віри. А це для мене дуже важливо.

Я дуже рада, що зуміла виправдати надії усіх, хто широ за мене вболівав.

Сподіваюсь, що друге місце стане поштовхом до майбутніх перемог, самовдосконалення, наполегливої праці!»

Цьогоріч учасниками олімпіади були учні загальноосвітніх навчальних закладів з усіх регіонів – переможці обласних олімпіад з української мови і літератури та фінального етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка.

- Загалом у заключному етапі олімпіади взяли участь 151 учень з усіх регіонів України, крім представників Житомирської області. Приємно відзначити, що цього року запорізька команда була найчисельнішою – 12 учасників. При цьому дев’ять з них вибороли призові місця – це найбільше нагород серед регіонів і вперше такий високий результат за всю історію проведення олімпіади, - повідомив заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА Віктор Захарчук.

Під час урочистого закриття олімпіади голова журі професор Національного університету імені Драгоманова, доктор філологічних наук Олександр Леута вручив дипломи переможцям. Також усі учасники олімпіади отримали від оргкомітету цінні подарунки.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти