Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Засідання «круглого столу» з нагоди Дня Гідності та Свободи

2014-11-24 16:16:29

Приазовська районна державна адміністрація

На виконання Указу Президента України П.Порошенка від 13.11.2014 № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» та листа Запорізької обласної державної адміністрації від 14.11.2014 № 08-38/3322 «Про День Гідності та Свободи» 21 листопада  2014 року було проведено засідання «круглого столу»  із представниками громадських організацій, депутатами районної ради.

Засідання «круглого столу» розпочалось хвилиною мовчання по нашим землякам, які загинули в зоні АТО та всім, хто віддав життя за демократичні цінності, права і свободу людей, національні інтереси нашої держави.

Приазовська районна державна адміністрація

У засіданні прийняли участь в.о. голови райдержадміністрації О.Сівова, заступник голови райради Л.Середа, керівник апарату райдержадміністрації С.Міхов, начальник відділу внутрішньої політики та організаційної роботи апарату райдержадміністрації О.Бордюг, начальник відділу культури та туризму О.Кірпік, військовий комісар О.Зеленецький найактивніші та небайдужі представники громадських організацій: С.Доваль, Л.Кочева, Ю.Кривокрисенко, Н.Захаренкова, депутати районної ради: Н. Янгічер, О.Поспєлов, К. Яковенко, Г.Шопова, В.Костяк, Г.Рудь, В.Сметанін, О.Калиновський. Також  у засіданні прийняв участь учасник революційних подій 2004, 2013-2014 років – Володимир Пташинський (8-й мотопіхотний батальйон 24-ї механізованої бригади).

Протягом всієї зустрічі велась жвава дискусія щодо подій  2004 року, причини та наслідки «Помаранчевої революції» та 2013-2014 років – Євро майдану, в ході якої всі присутні зійшлись на одному, що для будівництва правової, незалежної та демократичної держави необхідно: проведення реформ судової системи та силових структур; привести всі Закони в дію; щоб всі посади, особливо керівні, повинні займати висококваліфіковані спеціалісти; вести постійний діалог громадськості із владою та контроль громадськості над владою.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти