Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Найсуттєвіший показник моральності людини – це патріотизм.

2014-11-17 14:52:23

Приазовська районна державна адміністрація

В цей, дуже важкий період для нашого району та України в цілому, для людей важливо залишатися патріотами свого краю, підтримувати мир та спокій. Доводити свій патріотизм безкомпромісною позицією, твердістю переконань, не згинаючись і не падаючи духом. В наших серцях не повинно бути місце хворобливій ненависті, озлобленості та особистим амбіціям.

Наша історія багата прикладами патріотичних звершень в ім’я батьківщини. Засудити минуле можна, перекреслити його - не дано нікому. Отже потрібно брати уроки від минулого та цінувати та берегти теперішнє.

Ми, ні в якому разі, не повинні забувати про своїх співвітчизників, а їх з нашого району проходять строкову службу в АТО 175 чоловік. Вони захищають країну в тилу, а ми, в свою чергу, повинні допомагати їм на місцях.

Задля досягнення миру в країні, нам необхідно розпочати з самих себе. Необхідно утвердити в почуттях особистості патріотичних цінностей, поваги до історичного та культурного минулого країни; усвідомити взаємозв’язок між індивідуальною свободою, правами людини та її відповідальністю; визнання духовної єдності населення усіх регіонів країни та формування толерантного ставлення до інших народів культур та традицій.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти