Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Запорізькі козаки вітали артилеристів

2014-11-10 16:58:50

Приазовська районна державна адміністрація

Делегація обласної координаційної ради з питань розвитку козацтва на чолі із першим заступником голови ради Дмитром Сухініним взяла участь в урочистій зустрічі воїнів 55-ї окремої артилерійської бригади, які прибули на ротацію із зони АТО. «Боги війни» перебували на передовій із початку березня, брали участь у боях під Д’яково та Іловайськом, забезпечували вогневу підтримку захисникам донецького аеропорту та м. Дебальцеве.
Вітаючи героїв, Дмитро Сухінін, Ігор Синепольський, Сергій Кириченко наголосили, що сьогодні вся запорізька громада, малий та середній бізнес, великі підприємства та пересічні запоріжці активно допомагають нашій армії теплими речами, амуніцією, продуктами, ремонтують військову техніку. Активну участь  у підсиленні тилу, виявлені диверсантів та шпигунів беруть члени козацьких формувань, які виходять на блок-пости, патрулюють залізничні колії, охоронять важливі об’єкти інфраструктури. 
Козацькі отамани поспілкувалися із захисниками України, вручили партію гуманітарної допомоги, оглянули військову техніку, що побувала у багатьох боях, та музейну експозицію, присвячену бойовому шляху запорізьких воїнів-артилеристів. 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти