Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Приазовське відділення Приморської МДПІ - результати 3-х місяців 2013 року

2013-04-15 14:25:03

За 3 місяці поточного року - до бюджету більше 8 млн. грн.

Рівномірне забезпечення надходжень до бюджету та їх збільшення - результат порозуміння з кожним платником, зауважила заступник начальника – начальник Приазовського відділення Приморської МДПІ Наталія Станчева, про стиль роботи Приазовських податківців.

Робота спрямована на плідну співпрацю з бізнесом, створення сприятливих умов для ведення власної справи, своєчасне донесення до платників податків про зміни податкового законодавства, підвищення якості обслуговування платників податків і вже внаслідок чого – стабільне забезпечення надходжень до бюджету. Певні результати досягнуті. Так, протягом 1 кварталу 2013 року до Зведеного бюджету мобілізовано 8,8 мільйона гривень ( до місцевого бюджету надійшло 6,9 млн. гривень, до Державного бюджету України зібрано 1,9 млн. гривень).

До Загального фонду Державного бюджету зібрано 1,4 мільйона грн. Це більше мобілізації 1 кварталу 2012 року на 0,1 мільйона грн., або на 29,8 відсотка. Із основних загальнодержавних податків і зборів, які контролюються податковою службою, за 1 квартал 2013 року забезпечено приріст надходжень до Загального фонду Державного бюджету до 1 кварталу 2012 року по податку на додану вартість на 0,4 млн. грн. (на 57,5 відс.):

Виконання помісячного розпису доходів місцевих бюджетів за 1 квартал 2013 року забезпечено на рівні 107,5 відсотка. При завданні у сумі 6,4 млн. грн. до місцевих бюджетів надійшло 6,9 млн. грн. (+0,5 млн. грн.), що перевищує мобілізацію 1 кварталу 2012 року на 0,8 млн. грн., або на 13,1 відсотка. Формує місцевий бюджет податок на доходи фізичних осіб, якого сплачено 4,8 млн. грн.. Друге місце по наповненню місцевого бюджету займає плата за землю. Протягом 1 кварталу 2013 року до місцевих бюджетів надійшло 1,4 млн. гривень земельного податку. Приріст надходжень єдиного податку в 1 кварталі 2013 року становить 0,1 млн. грн. або 53,0 відсотка до 1 кварталу 2012 року. До місцевого бюджету надійшло майже 0,4 млн. гривень єдиного податку.

Важливий та сучасний сервіс для платника податків

Створення максимальної зручності для платників податків - один із важливих кроків перетворення податкової служби України сьогодення. Робота Центру обслуговування платників податків сьогодення відповідає меті створення - комфортні умови платникам податків, якісне, швидке та належне їх обслуговування.

Майже рік роботи податківців направлені на підвищення якості обслуговування платників податків. І хоча результати роботи Центру можна порахувати не тільки цифрами, але без певних підрахунків не обійтись. Щоденно, в середньому, Центр обслуговування платників податків відвідують близько 60-70 платників податків, з травня 2012 року на облік до Приазовського відділення Приморської МДПІ взято 24 юридичних осіб, 74 – фізичних осіб – підприємців. Знято з обліку 17 юридичних осіб та 134 фізичних осіб – підприємців. 540 платників податків отримали в ЦОПП картки платників податків. Надано більше 800 усних консультацій з питань застосування податкового законодавства. Але лише одними цифрами неможливо оцінити роботу податківців. Неупередженою та достовірною буде оцінка самих платників, для котрих і відкритий Центр обслуговування платників податків.

«Після семінару з питання переваг подання податкової звітності в електронному вигляді, наша установа з червня 2012 року звітує до податкової в електронному вигляді, - зауважила головний бухгалтер Управління ветеринарної медицини в Приазовському районі Запорізької області Анохіна Ганна Дем»янівна . Це дійсно зручно для бухгалтера, є можливість подання звітності в зручним час, уникаючи необхідності кожного разу відвідувати податкову інспекцію. А до Центру обслуговування платників податків звертаюсь за консультацією з виникаючих питань. На кожне запитання була найдена кваліфікована відповідь. Багато корисної інформації можна знайти на інформаційних стендах. Приміщення Центру розділене на окремі зали, немає черг. Зразу зрозуміло куди потрібно йти, щоб отримати або консультацію, або подати звітність чи отримати довідки. Є місце для заповнення документів. Одним словом – зручно для відвідувачів».

Кампанія декларування доходів громадян

З початку року стартувала кампанія декларування громадян, отриманих у 2012 році. Початком кампанії стала нарада з головами сільських рад з питання взаємодії з податковою службою для залучення громадян, доходи яких підлягають оподаткуванню. Традиційні виїзди по сільським радам, проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з громадянами через ЗМІ або безпосередньо - напрями роботи податківців. Станом на 01.04.2013 року подано 2258 декларацій, задекларована сума доходу – 12327 тис. грн., самостійно задекларовано ПДФО - 1548 тис. грн., до бюджету вже надійшло 1166 тис. грн.

Результати роботи 1 кварталу поточного року підведені, робота колективу Приазовського відділення Приморської МДПІ направлена на виконання поставлених завдань і в подальшому.

Заступник начальника - начальник Приазовського
відділення Приморської МДПІ - Н.М.СтанчеваРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти