Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Увага, конкурс перукарського мистецтва!

2014-10-20 09:39:24

Українським союзом об’єднань, підприємств і організацій побутового населення та компанією «ЕкспоЮгСервіс», за погодженням з Одеською міською радою 13-14 листопада 2014 року (день заїзду учасників 12.11.2014) відбудеться XVII Всеукраїнський чемпіонат з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска 2014». Чемпіонат проводиться в особистому і командному заліках.

В рамках чемпіонату відбудуться конкурси з перукарської майстерності в жіночій та чоловічій номінаціях, декоративної косметики, манікюру та моделювання нігтів та арт-дизайну нігтів, майстер-класи та шоу-показ зачісок провідних майстрів та салонів краси України, виставка-продаж обладнання, інструментів та парфюмерно-косметичних товарів для перукарень.

Основною метою чемпіонату є вдосконалення професійної майстерності перукарів, створення нових робочих місць та підвищення якості і культури побутового обслуговування населення.

Для оформлення заявки звертатися до 10.11.2014 до управління економіки райдержадміністрації за телефоном 2-25-39.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти