Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку

2014-10-02 15:15:58

Приазовська районна державна адміністрація

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку. Не оминуло це свято і Приазовський район. В цей день в районному будинку культури відбулось святкове засідання в клубі любителів пісні «Ветеран» «Я люблю тебя, жизнь».

Вітали присутніх голова райдержадміністрації В.Сухіна, голова районної ради В.Шершнєв, Приазовський селищний голова С.Варбанський,  голова Приазовської районної організації ветеранів України Л.Кочева, депутат районної ради К.Яковенко, ветеран праці, почесний громадянин Приазовського району, повний Кавалер ордену трудової слави В.Шевченко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації О.Кірпік, директор районного Будинку культури І.Астахова.

Це свято покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Цей день — не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, зв’язку та розуміння поколінь. Саме в знак великої подяки та шани присутнім на святі були  вручені подарунки.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти