Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Подяка небайдужим мешканцям району!

2014-09-29 16:42:51

Приазовська районна державна адміністрація висловлює подяку всім мешканцям району, які не залишились байдужими та зробили внески до Благодійного Фонду «За розвиток Приазовського краю» на допомогу мешканцям району, які проходять службу в зоні АТО, підрозділам Збройних Сил України та вимушеним переселенцям з Донецької та Луганської областей.

До центральної районної лікарні вже надійшли медикаменти, які були придбані за кошти Благодійного Фонду. Завдяки цьому сьогодні проходить лікування Димочкін Іван Володимирович – мешканець с.Новоспаське, учасник АТО.

Також повідомляємо, що Фондом продовжується збір коштів на облаштування приміщення Нововасилівської районної лікарні для розміщення там в зимовий період вимушених переселенців. Необхідно придбати побутову техніку, сантехніку та будівельні матеріали для ремонту.

Реквізити Благодійного Фонду «За розвиток Приазовського краю»:  АТ «Райффайзен Банк Аваль» МФО 380805 на расчетный счет Фонда 26000457662 код ЄДРПОУ 38732969Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти