Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


В районі проводиться операція «Урожай – 2014»

2014-09-29 16:20:06

Головою Приазовської районної державної адміністрації було затверджено розпорядження від 04.08.2014 №320 «Про створення районної робочої групи щодо проведення операції «Урожай – 2014».

Мета створення Робочої групи, до складу якої увійшли представники райдержадміністрації та правоохоронних органів, – збільшення доходів до місцевих бюджетів та дотримання суб’єктами господарювання агропромислового комплексу податкового законодавства та законодавства України.

26 вересня 2014 року робоча група здійснила виїзд до с. Федорівка, адже саме на території Федорівської сільської ради одні з найнижчих показників по наповненню бюджету. пІд час рейду робочій групі вдалося переконати сільгосптоваровиробників, що наповнення бюджету – це спільна кропітка праця, високими результатами якої повинен бути зацікавлений кожен.

Крім цього, під час перевірки, робочою групою було виявлено порушення законодавства в сфері будівництва та пожежної безпеки складських приміщень для зберігання врожаю. По даному факту ведеться перевірка, після чого прийматимуться дії проти порушників згідно чинного законодавства.

Робоча група і надалі проводитиме виїзні перевірки щодо збільшення доходів до місцевих бюджетів на найбільш проблемних територіях району.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти