Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Пам’ятаємо героїв нашого краю

2014-09-19 13:24:44

Приазовська районна державна адміністрація

22 января заместитель председателя райгосадминистрации Л.И. Полякова от имени председате­ля райгосадминистрации В.Н. Сухины, председа­теля райсовета В.Ф. Шершнева

18 вересня 2014 року, напередодні 71-ї річниці визволення Приазовського району від фашистських загарбників голова РДА В.Сухіна та голова райради В.Шершнєв урочисто відкрили меморіальну дошку повному Кавалеру Ордену Слави - Лайкіну Якову Карповичу на території Приазовської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Лайкін Яков Карпович – 1914 р. народження в с.Мащени, Череповецького району, Тульської області. Освіта середня. Член КПРС з 1961 р. 20 квітня 1941 р. був призваний Приазовським РВК в ряди Радянської Армії. Службу розпочав працівником 132-го будівельного батальйону. З жовтня по грудень 1941 р. перебуває в 176-му учбовому полку курсантом. З 1942 р. служив в 91-му стрілецькому полку на посаді кулеметника, а пізніше командира відділення 1 –го Українського та Західного фронтів. Воював на багатьох рубежах Білорусії, Литви, брав участь у розвідці боєм під Кенігсбергом. Був нагороджений орденами Слави ІІІ ступенів, Слави ІІ ступеня, Слави І ступеня, медалями «За відвагу», «За бойові заслуги».

Гвардії сержант Лайкін Я.К. звільнений в запас 23 вересня 1945 року. В мирний час працював прорабом будівельної ділянки Приазовського Райагробуду.

Помер 18 липня 1999 р. Похований в с.Приазовське.

Приазовська районна державна адміністрація

Пам'ятати про своїх героїв, вшановувати їх, виховувати в собі почуття патріотизму - обов'язок сучасного покоління. Жителям району є у кого вчитися, ми маємо своїх героїв, які гідно показали, що значить виконувати свій обов'язок, але на жаль, його зараз з нами вже немає.
В наших серцях пам'ять про нього залишиться назавжди.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти