Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


Інформація про проведену роботу по наданню допомоги Збройним силам України та вимушеним переселенцям з Луганської та Донецької областей, Автономної республіки Крим

2014-09-15 16:45:54

Приазовська райдержадміністрація та районна рада протягом 2014 року  приділяє значну увагу питанню проведення в районі часткової мобілізації та наданню допомоги підрозділам Збройних Сил України, мешканцям району, які проходять службу в зоні АТО, та вимушеним переселенцям з Донецької, Луганської областей та Автономної республіки Крим. Налагоджена тісна взаємодія в цьому напрямі з районним військовим комісаріатом, відділом прикордонної служби «Приазовськ», Приазовським районним відділом міліції та керівництвом 8-го територіального батальйону, який розташований в с. Миронівка та Строганівка. Постійно ведеться робота з сільськими радами, сільгоспвиробниками та підприємцями району по наданню допомоги підрозділам Збройних сил та мешканцям району, які мобілізовані та знаходяться в зоні АТО. З цією метою за кожним підрозділом закріплені відповідні сільські ради південної частини району.

За Строганівським підрозділом закріплені Ботіївська, Богданівська та Володимирівська сільські ради.

За відділом прикордонної служби «Приазовськ» закріплені Приморсько-Посадська, Шевченківська, Георгіївська, Новокостянтинівська, Чкалівська сільські ради.

За підрозділом, розташованим в с. Миронівка, закріплені Степанівська Перша, Олександрівська, Дунаївська, Надеждинська, Гирсівська сільські ради.

Протягом липня на цих територіях були проведені виїзні засідання керівництва районної ради та райдержадміністрації з залученням військового комісара та керівництва військових формувань.

Іншу частину району та районний центр планується залучити для надання допомоги у вирішені проблемних питань з вимушеними переселенцями та допомоги мешканцям району, які проходять службу, шляхом придбання засобів індивідуального захисту, одягу та необхідної амуніції.

Крім цього, з метою забезпечення організації та координації заходів з підготовки і ведення оборони Приазовського району в особливий період та надання допомоги Збройним Силам України та їх підрозділам, розташованим на території району, мешканцям району – військовозобов’язаним, які проходять службу в зоні антитерористичної операції та вимушеним переселенцям спільним розпорядженням голови райдержадміністрації та голови районної ради від 12.08.2014 №329/38-р створена Рада Оборони Приазовського району, затверджено її склад та основні завдання. До складу ради оборони увійшли представники райдержадміністрації, районної ради та силових структур – прокуратура, міліція, ДСНС, військовий комісар району. Крім цього при раді оборони створений координаційний центр з представників громадськості, бізнесу та органів місцевого самоврядування.

Створення координаційного центру дозволило залучити до роботи з надання допомоги переселенцям та збройним силам більшу кількість патріотично-настроєної частини мешканців району.

Загалом, спільними зусиллями влади, бізнесу та громадськості вдалося залучити для допомоги Збройним Силам матеріальних цінностей на загальну суму 180 060 грн. з початку року, з них лише протягом липня – вересня надано допомогу на суму 149160 грн. Це допомога будівельними матеріалами та технікою в облаштуванні інженерних споруд та укриттів, придбання запчастин, бронежилетів та інших засобів захисту, одягу та військової амуніції, продуктів харчування та засобів особистої гігієни.

На сьогодні залишаються відкритими питання забезпечення наших мешканців району, які проходять службу, засобами захисту. Потрібна допомога 8-му батальйону територіальної оборони у ремонті транспорту та у питанні помивки особового складу та розміщення його в зимовий період.

Стосовно військових, які розташовані в Строганівці. Є домовленість з керівництвом ДОЗ «Чайка» про помивку та розміщення бійців в дитячому лагері. Необхідно вирішити питання щодо збільшення лімітів та розрахунків за використану електроенергію.

По Миронівці. Є можливість розмістити військових у двоповерховій будівлі колишньої контори РК «Перемога». Але тут потрібні додаткові  витрати на здійснення опалення будівлі шляхом встановлення котла та відновлення системи опалення. Питання помивки залишається відкритим. Річ у тому, що в даному регіоні відсутні спеціалізовані підприємства та бази відпочинку, які мають загальні душові, які опалюються з зимовий період, та спроможні пропустити 150 чоловік. Тому, звертаюсь до присутніх проханням щодо надання пропозицій у цьому питанні та можливих шляхів вирішення зазначеної проблеми.

Крім цього постійно ведеться робота по придбанню бронежилетів для наших земляків. Висловлюю подяку усім, хто не залишився в стороні та оказав допомогу в цьому. Останнім прикладом стала робота, проведена Приазовською селищною радою з ініціативи координаційного центру по збору коштів на ці заходи від мешканців райцентру на минулих вихідних. Вдалось зібрати 13612 грн., на які планується закупити 7 бронежилетів. Робота в цьому напрямі продовжується.

 По вимушеним переселенцям
 

У зв'язку із ситуацією в Луганській та Донецькій областях та масовим переселенням людей з цих областей, на базі районної державної адміністрації розпорядженням голови райдержадміністрації створено районний штаб по роботі з вимушеними переселенцями. Знаходиться штаб за адресою вулиця Леніна 31, кабінет № 6. Також працює цілодобова ГАРЯЧА ЛІНІЯ за телефоном 22146 і 22800.       
            У районний Штаб увійшли представники всіх соціальних служб, МНС, прикордонники, міліція. Районний штаб займається прийомом вимушених переселенців їх реєстрацією, розселенням, якщо це необхідно і наданням усілякої соціальної допомоги, а саме: пошуком роботи; надання медичної допомоги; консультаційна допомога; визначення неповнолітніх дітей у садочки та школи.    
            Так, станом на 15.09.2014 рік, в районний штаб по роботі з вимушеними переселенцями звернулося близько 168 сімей. 429 осіб це: 278 жінок, 151 чоловіки; Неповнолітніх 118, 129 пенсіонера з них 28 інвалідів різних груп.         
Найменшому вимушеного переселенцу всього 0,3 місяця найстарішому 92.
             У зв'язку зі складністю виплат пенсій і соціальних виплат виникла проблема отримання пенсій та соціальних виплат людям, які прибули із зони проведення АТО. Так, у відділення пенсійного фонду звернулося 108 осіб, управління соціального захисту 37 осіб. З усіма проведена робота з переводу відповідних виплат на територію району.
Станом на 15.09.2014 року загальна кількість дітей з Донецької та Луганської областей, які влаштовані в заклади освіти Приазовського району, складає 106 осіб (96 в школи та 10 у садок). Більшість дітей без документів про освіту, школи займаються їх відновленням. Канцелярським приладдям діти забезпечені, надається допомога від шкіл. Діти забезпечені підручниками на рівні учнів Приазовського району.      
             Видано 142 одноразових продовольчих пайків тимчасовим переселенцям загальною масою 1130 кг (це продукти харчування, які надали як фермери, так і населення). 23 тимчасовим переселенцям виданий одяг. Робота по збору та видачі продуктів харчування та речей триває.       
               Прохання до сільських та селищних голів!     
Ніхто краще Вас не знає, скільки і де біженців у Вас проживає. Тому прошу Вас підключиться до роботи районних установ та координаційної ради для вирішення проблем цих людей. Не за горами холоди і не один чоловік не повинен залишитися без нашої уваги.
               На сьогоднішній день більшість переселенців повернулися додому, але актуальним залишається питання підготовки приміщення для переселенців у Нововасильевской РБ. Завдяки членам координаційної ради сьогодні вирішуються питання щодо придбання 2-х бойлерів, унітазів, постільних речей. Проте ще необхідно провести косметичний ремонт приміщення, підключити опалення, придбати і встановити побутову техніку та сантехніку.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти