Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


В районі проводять навчання з цивільного захисту населення

2014-09-15 11:39:34

Приазовська районна державна адміністрація

З метою організації цивільного захисту населення 11 вересня було проведено  спеціальне навчання щодо цивільного захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру.

Приазовська районна державна адміністрація

Мета проведення навчань – удосконалення навичок органів управління ЦЗ при проведенні заходів щодо захисту населення і території району у разі виникнення надзвичайних ситуацій та при загрозі або введенні в районі стану особливого періоду; провести показ аварійно-рятувальної техніки з залученням населення; перевірити готовність районної системи оповіщення по доведенню сигналів цивільного захисту; перевірити готовність колективних засобів захисту у разі виникнення надзвичайної ситуації та при загрозі введення в районі стану особливого періоду  та довести до населення план їх розміщення; провести День Цивільного захисту в учбових закладах та організувати навчання учнів так студентів теоретичним та практичним навичкам поведінки в умовах надзвичайної ситуації та при загрозі або введенні особливого періоду на території району.

Приазовська районна державна адміністрація

Участь у навчанні прийняли керівники відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, сільські, селищні ради, медичні та освітні заклади району.

Приазовська районна державна адміністрація

В ході навчання  був  здійснений оперативний збір  населення до  місць укриття. По закінченню навчання голова райдержадміністрації В.Сухіна та голова районної ради В.Шершнєв  провели засідання ради оборони району щодо підведення підсумків навчання.

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністраціяРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти