Пошук10 последних новостей
(количество голосов 3)


Засідання комітету з управління впровадженням Стратегічного плану соціального партнерства Приазовського району (с. Ботієво та с. Приморський Посад) з компанією ДТЕК на 2014-2015 рр.

2014-08-13 14:44:21

Приазовська районна державна адміністрація

08.08.2014  під керівництвом  першого заступника голови райдержадміністрації (стажування) Клосубера О.Г. в офісі Офіс ДТЕК, що знаходиться на Ботієвській ВЕС, відбулося засідання комітету з управління впровадженням Стратегічного плану соціального партнерства Приазовського району (с. Ботієво та с. Приморський Посад) з компанією ДТЕК на 2014-2015 рр.

в режимі телезв’язку.

 

 

На порядку денному розглядані наступні питання:

1. Представлення членів Комітету та консультантів.

2. Про створення Комітету з управління впровадженням Стратегії соціального партнерства ДТЕК та Приазовського району. Завдання і відповідальність Комітету з управління впровадженням.

3. Обговорення та затвердження процедури моніторингу та реалізації Стратегії Соціального Партнерства

4. Інформаційне забезпечення роботи Комітету. Затвердження інформаційного плану

5. Затвердження календарного плану реалізації проектів

6. Затвердження графіка засідань Комітету, відповідальних за узагальнення інформації

7. Затвердження процедури роботи конкурсної комісії з визначення підрядних організацій для виконання робіт під час реалізації проектів Стратегії Соціального Партнерства

8. Про найближчі завдання.

Приазовська районна державна адміністрація

 

В результаті обговорення прийняті наступні рішення:

1) Управлінню економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації до 11.08.2014 з урахуванням пропозицій забезпечити затвердження розпоряджень щодо:

- процедури моніторингу та реалізації Стратегії соціального партнерства;

- інформаційного плану з залученням до складу Комітету начальника організаційного відділу апарату райдержадміністрації Бордюг О.А., що буде здійснювати інформування громадськості;

- календарного  плану з переглядом строків реалізації у звітності, що буде надаватися згодом представникам ДТЕКу, а саме з врахування першочергового фінансування  капітального ремонту в Ботієвській ЗОШ в серпні, так як 1 вересня діти підуть до школи та проведення зовнішніх робіт на інших об’єктах в вересні-жовні 2014 року;

- графіку засідань Комітету не менше ніж раз на квартал;

- процедуру роботи та склад конкурсної комісії з визначення підрядної організації для виконання робіт під час реалізації проектів Стратегії соціального партнерства, з залученням до комісії заступника голови районної ради Середу Л.М.

- направити затвердженні розпорядження до представників ДТЕК.

2) Головам сільських рад Чубуклієву М.С., Перцову П.А.:

- надати до 11.08.2014  управлінню економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації кошторисні документи на передбачені проекти реалізації, що будуть направлені представникам ДТЕКу, для розгляду на конкурсній комісії з визначення підрядної організації.

- надати менеджер по зв’язкам з громадськістю, представник ТОВ «Вінд пауер» Мілютіной І.В. інформацію щодо статутних документів благодійної організації, через яку буде здійснюватись фінансування об’єктів.

3) Заступнику голови районної ради Середі Л.М. направити листи щодо ліквідації „Акта Банку”, де знаходилися кошти на реалізацію заходу з реконструкції РБК та перерахунку коштів до „Приват Банку”.

4) Консультанту ТОВ «ДТЕК» Ткаченку С.В. опрацювати питання перерахунку коштів з банками, що ліквідовані до інших банківських установ.

5) Провести засідання конкурсної комісії з виявлення підрядної організації, яка буде реалізовувати проекти соціального партнерства 13.08.2014 о 11.00 в офісі ДТЕК. Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти