Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Засідання конкурсної комісії для визначення виконавців проведення робіт і здійснення закупівель в рамках реалізації проектів Стратегії соціального партнерства Донбаської паливно-енергетичної компанії

2014-08-08 14:34:50

Приазовська районна державна адміністрація

13.08.2014  під керівництвом  першого заступника голови райдержадміністрації (стажування) Клосубера О.Г. в офісі Офіс ДТЕК, що знаходиться на Ботієвській ВЕС, відбулося засідання конкурсної комісії для визначення виконавців проведення робіт і здійснення закупівель в рамках реалізації проектів Стратегії соціального партнерства Донбаської паливно-енергетичної компанії в режимі телезв’язку.

Приазовська районна державна адміністрація

 

На порядку денному розглядані наступні питання:

1. Про визначення виконавця  робіт з будівництва паркової зони в с. Ботієве.

2. Про визначення виконавця  робіт з проведення капітального ремонту системи водопостачання с. Ботієве і с. Строганівка.

3. Про визначення виконавця  робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення ремонту в Ботієвській загальноосвітній школі.

4. Про визначення виконавця  робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення ремонту в дитячому садку с. Ботієве.

5. Про визначення виконавця  робіт з проведення капітального ремонту дитячого садку с. Приморський Посад.

 

В результаті обговорення прийняті наступні рішення:

1.  Визнати переможцем на виконання  робіт щодо будівництва паркової зони в с. Ботієве ТОВ «Садовий центр Росток» - 450,0 тис. грн. (пропозиція за №9).

2. Визнати переможцем на виконання робіт щодо проведення капітального ремонту системи водопостачання с. Ботієве і с. Строганівка ПП «Сурядний О.Т.» - 240 тис.грн. (пропозиція за №2).

3. Визнати переможцем на виконавця  робіт щодо виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення ремонту в Ботієвській загальноосвітній школі ТОВ «Трейбудінвест сервіс» - 998,944 тис. грн. (пропозиція за №12).

4. Визнати переможцем на виконавця  робіт щодо виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення ремонту в дитячому садку с. Ботієве ТОВ «Трейбудинвест сервис» - 743,011 тис. грн. (пропозиція за №7).

5. Визнати переможцем на виконавця  робіт щодо проведення капітального ремонту дитячого садку с. Приморський Посад ТОВ «Перспектива» - 200,0 тис. грн. (пропозиція за №4).

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти