Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Керівництво району проводять виїзні наради

2014-08-06 17:53:57

05.08.2014 року  в с.Ботиєво голова Приазовської районної ради – Шершнєв В.П. разом з керівником апарату Приазовської районної державної адміністрації Міховим С.Ю. та Приазовським районним комісаром провів нараду з головами сільських рад с.Ботієво, Володимирівка, Богданівка та   сільгоспвиробниками, підприємці і активістами зазначених територій.

         На раді було розглянути ситуацію, яка склалася в країні та завдання, які стоять сьогодні перед районом з охорони громадського порядку та оборони території. Крім цього військовий комісар Приазовського районного військового комісаріату – підполковник Зеленецький О.І. доповів про стан проведення мобілізації на території району та  виконання Указу Президента України «Про часткову мобілізацію». Олег Іванович зазначив, що якщо мешканці району не бажають війни на своїй території, то її не буде. Тому вже сьогодні необхідно докласти максимум зусиль щодо консолідації та об’єднання громадян, допомоги військовим формуванням розташованим на території та формування списків добровольців в роту охорони та загони самооборони.

         Перед присутніми на нараді також виступив капітан Красновський Р.М. - командир підрозділу територіальної оборони, який розташований на території Ботієвської сільської ради. В своїй доповіді Красновський Р.М.  зазначив проблемні питання та потреби підрозділу територіальної оборони з облаштування інженерних споруд  на ввіреній їм території та побутових потреб підрозділу.

         Присутні сільгоспвиробники, підприємці та сільські голови щиро відгукнулись на прохання військових щодо необхідності надання допомоги, вирішили створити робочі групи на території сільських рад, які безпосередньо підтримували зв’язок з командиром підрозділу та керівництвом району.

З заключним словом виступив голова Приазовської районної ради – Шершнєв В.П., який висловив думку всіх присутніх на нараді про те, що допомога військовому підрозділу розташованому на території Ботієвської сільської ради потрібна і повинна концентруватися в сільських радах. Командиру підрозділу територіальної оборони по всім питанням звертатися до голів сільських рад с. Володимирівка, Ботієво, Строганівка.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти