Пошук10 последних новостей
(количество голосов 3)


Засідання «круглого столу» з питання виділення учасникам АТО земельних ділянок

2014-07-15 14:09:44

Відділ Держземагентства у Приазовському районі Запорізькій області  ініціював проведення "круглого столу" сумісно з Приазовською районною державною адміністрацією на тему: «Виконання доручення Голови Держземагентства України Сергія Рудика щодо можливості отримання військовослужбовцями, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної  операції у власність земельних ділянок».

У заході прийняли участь представники районного відділу Держземагентства, голова райдержадміністрації, голови сільських та селищних рад.

Начальник відділу  Держземагентства у Приазовському районі Запорізькій області Бордюг Т.В. повідомила про окреме доручення голови Держземагентства України Сергія Рудика по забезпеченню підвищення соціальних стандартів для військовослужбовців, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної  операції, стимулювання військовослужбовців  в особливо небезпечний час, а саме передача у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, для ведення садівництва, для індивідуального дачного будівництва. Також, Бордюг Т.В. наголосила на тому, що сільським та селищним головам необхідно докласти зусиль для формування переліку земельних масивів та проведеня роз’яснювальної роботи щодо оформлення земельних ділянок у разі звернення військовослужбовців.

 Для цього учаснику бойових дій  треба звернутись до відділу  Держземагентства у Приазовському районі Запорізькій області з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ, тощо).

Відділом Держземагентства у Приазовському районі зазначеним особам буде надана всебічна допомога при складанні клопотання про надання у власність земельної ділянки, а також  забезпечення надання графічних матеріалів  з бажаним місцем розташування земельної ділянки та в межах законодавства надана всебічна консультативна допомога щодо подальшого оформлення права власності на земельну ділянку.

Звертатись за адресою: смт. Приазовське, вул.Пушкіна, 7. тел; 0675842069. Відділ Держземагентства.

Начальник оргвідділу райдержадміністрації О.БордюгРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти