Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


В Приазовському районі обговорюють зміни до Конституції України

2014-07-04 11:52:21

03 липня 2014 року начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації О. Зубченко та голова райдержадміністрації В.Сухіна провели дві зустрічі в Приазовському районі з питання обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України».

В смт. Нововасилівка в обговоренні прийняли участь депутати селищної ради, представники громадських організацій та керівники підприємств та організацій. В своєму виступі Олександр Сергійович роз’яснив суть децентралізації влади – максимальної передачі на місця повноважень і фінансових інструментів для реалізації цих повноважень, чіткого розмежування функцій між органами місцевого самоврядування і органами виконавчої влади, визначення механізмів відповідальності органів місцевого самоврядування перед виборцями і перед державою.

Цього ж дня Олександр Зубченко провів обговорення і в смт. Приазовському з сільськими та селищними головами, керівниками підприємств, організацій та установ, керівниками громадських організацій. Під час жвавого обговорення начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації відповів на всі хвилюючі питання, в першу чергу представників місцевого самоврядування.

Обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України» тривають, приймаються всі пропозиції та зауваження.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти