Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


День Конституції України та День молоді

2014-07-02 11:03:10

27 червня 2014 року в Приазовському районі відзначили два свята – День Конституції України та День молоді. Зі святом мешканців району привітали голова райдержадміністрації В.Сухіна, голова районної ради В.Шершнєв, голова громадської молодіжної організації «Молоді регіони» А.Нарбеков та член молодіжного парламенту Ю.Пенжерова. Грамотами райдержадміністрації та районної ради за плідну працю, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у суспільне життя району були нагороджені керівники та представники підприємств, установ та організацій.

Обдарована молодь району отримала дипломи  за високий професіоналізм, значні досягнення у професійній діяльності та з нагоди святкування Дня молоді.

В цей же день були вручені дипломи учасникам районного фестивалю-конкурсу «Океан творчества» та конкурсу «Открой себя миру». Вони, в свою чергу, подарували мешканцям району свої талановиті номери.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти