Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Григорій Самардак: «Ми готуємо пропозиції щодо внесення змін до законодавства, які сприятимуть розвитку бізнесу»

2014-05-30 14:00:52

У Приазовській райдержадміністрації відбулося засідання обласної виїзної приймальні з розгляду звернень суб’єктів підприємницької діяльності, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Григорій Самардак.

Вітаючи учасників засідання, посадовець наголосив, що для обласної влади вкрай важлива стабілізація не тільки суспільно-політичної, а й економічної ситуації в регіоні, тож для цього будуть докладатися максимальні зусилля.

- Наразі економічна ситуація в Україні є досить складною, але є певні зрушення. Так, днями ми отримали 88,2 млн. грн. на незахищені статті видатків та понад 78 млн. грн. на захищені статті видатків. Приазовський район уже отримав частину коштів, у тому числі – на виплату зарплат працівникам бюджетної галузі. Нині в державі стоїть головне завдання – сформувати вертикаль влади, що дозволить стабільно працювати на благо громадян, - зазначив Григорій Самардак.

Посадовець наголосив, що нині вкрай важливо відновити довіру людей до влади, саме тому значна увага приділяється прямому спілкуванню влади з громадянами, одним із прикладів такого є обласна виїзна приймальня.

Учасники засідання розглянули низку питань. Зокрема, керівники підприємств та служб регіону надали представникам бізнесу роз’яснення щодо особливостей реєстрації прав на нерухоме майно, у тому числі – реєстрації оренди землі без реєстрації права власності, поінформували про обмеження повноважень місцевих контролюючих органів при здійсненні заходів з легалізації тіньового ведення підприємницької діяльності, про створення конкурентного середовища діючим суб’єктам.

Велике зацікавлення у приазовських підприємців викликала доповідь генерального директора Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області Володимира Степаненка. Місцевий бізнес висловив бажання створити аналогічний районний фонд, а керівництво райдержадміністрації заявило про готовність сприяти цій роботі.

Ще одне питання, яке викликало значний резонанс, – плата за виготовлення технічної документації з електропостачання об’єктів підприємницької діяльності та прокладки електромереж. Директор з перспективного розвитку та інвестицій ВАТ «Запоріжжяобленерго» Вадим Антонюк детально розповів про формування тарифів, варіанти приєднання об’єктів до мереж «Запоріжжяобленерго», про вартість робіт та перелік необхідної документації.

Також фахівець повідомив, що днями в «Запоріжжяобленерго» було відкрито кол-центр, звернувшись до якого суб’єкти підприємницької діяльності зможуть отримати відповіді на всі запитання: 0(800)504-502.

- Наразі кол-центр обслуговують 30 операторів, до кінця літа він охоплюватиме всі РЕМ області. Кол-центр працював у тестовому режимі з 1 березня, і жоден дзвінок, який надійшов на лінію, не залишився без оперативної реакції «Запоріжжяобленерго», - повідомив Вадим Антонюк.

Також під час засідання розглядалися питання  монополізації підприємств з обслідування дна пляжів та централізованого надання послуг із забою тварин.

Підбиваючи підсумки, Григорій Самардак подякував усім учасникам засідання та повідомив, що наразі облдержадміністрація займається підготовкою пропозицій щодо внесення змін до законодавства, і також запросив приазовських бізнесменів долучитися до цієї роботи.

- Є досить багато питань, які ми не в змозі вирішити на обласному рівні,  вони потребують внесення змін до законодавства. Нині Україна стоїть на порозі великих змін, які вже давно назріли, і кожен з нас має долучитися до цієї роботи. Правильний та системний підхід у розв’язанні проблем – це запорука успіху, - підбив риску Григорій Самардак.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти