Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Координаційна рада з питань розвитку підприємництва

2014-05-28 11:42:55

28.05.2014 відбулося розширене засідання районної Координаційної ради з питань розвитку підприємництва під керівництвом голови районної державної адміністрації Сухіни В.М.

На порядку денному розглянуті наступні питання:

1. Про розробку проекту Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Приазовському районі на 2015-2016 роки.

2. Підсумки та проблемні питання «Кампанії декларування доходів громадян з 01 січня по 01 травня 2014 року».

3. Про хід підготовки баз відпочинку до літньої оздоровчої кампанії 2014 року.

4. Інформація про результати роботи районної комісії з питань легалізації робочих місць.

5. Обговорення проблемних питань, які перешкоджають веденню бізнесу в районі.

 

В результаті обговорення поставлені завдання:

1.1. Управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації до 06.06.2014 підготувати  розпорядження голови райдержадміністрації щодо створення робочої групи з розробки проекту Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Приазовському районі на 2015-2016 роки.

1.2. Союз підприємців у Приазовському районі та всі присутні надати до райдержадміністрації пропозиції до складу робочої групи з розробки проекту Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Приазовському районі на 2015-2016 роки.

2.1 Приазовського відділення Приморської ОДПІ забезпечити подальшу взаємодію з сільськими та селищними радами щодо декларування доходів громадян.

3.1 Клосубер О.Г. провести роботу щодо розмістити в мережі Інтернет інформацію про діючі на території району оздоровчі заклади та туристичні маршрути.

4.1 Управління соціального захисту населення райдержадміністрації висвітлити в ЗМІ інформацію щодо місячника з легалізації робочих місць.

5.1 Управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації направити до облдержадміністрації пропозиції та питання щодо представників обласних організацій та установ, які потрібні для проведення обласної виїзної приймальні з розгляду звернень суб’єктів підприємницької діяльності, а саме в присутності:

- представників ВАТ «Запоріжжяобленерго» щодо непомірної високої плати в виготовлені технічної документації з електропостачання об’єктів підприємницької діяльності та прокладення електромереж.

- представників ГУ МНС України в Запорізькій області щодо монополії підприємств на обстеження дна біля пляжу, в районі це може зробити за високу плату лише одне підприємство, яке має ліценцію.

- представників головного управління ветеринарної медицини в Запорізькій області  щодо централізованого надання послуг по забою худоби, яке можна зробити лише в м. Мелітополь. В свою чергу, це зумовлює високі витрати підприємців на транспортування худоби та м’яса.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти