Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Координаційна рада з питань розвитку підприємництва

2014-05-28 11:42:55

28.05.2014 відбулося розширене засідання районної Координаційної ради з питань розвитку підприємництва під керівництвом голови районної державної адміністрації Сухіни В.М.

На порядку денному розглянуті наступні питання:

1. Про розробку проекту Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Приазовському районі на 2015-2016 роки.

2. Підсумки та проблемні питання «Кампанії декларування доходів громадян з 01 січня по 01 травня 2014 року».

3. Про хід підготовки баз відпочинку до літньої оздоровчої кампанії 2014 року.

4. Інформація про результати роботи районної комісії з питань легалізації робочих місць.

5. Обговорення проблемних питань, які перешкоджають веденню бізнесу в районі.

 

В результаті обговорення поставлені завдання:

1.1. Управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації до 06.06.2014 підготувати  розпорядження голови райдержадміністрації щодо створення робочої групи з розробки проекту Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Приазовському районі на 2015-2016 роки.

1.2. Союз підприємців у Приазовському районі та всі присутні надати до райдержадміністрації пропозиції до складу робочої групи з розробки проекту Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Приазовському районі на 2015-2016 роки.

2.1 Приазовського відділення Приморської ОДПІ забезпечити подальшу взаємодію з сільськими та селищними радами щодо декларування доходів громадян.

3.1 Клосубер О.Г. провести роботу щодо розмістити в мережі Інтернет інформацію про діючі на території району оздоровчі заклади та туристичні маршрути.

4.1 Управління соціального захисту населення райдержадміністрації висвітлити в ЗМІ інформацію щодо місячника з легалізації робочих місць.

5.1 Управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації направити до облдержадміністрації пропозиції та питання щодо представників обласних організацій та установ, які потрібні для проведення обласної виїзної приймальні з розгляду звернень суб’єктів підприємницької діяльності, а саме в присутності:

- представників ВАТ «Запоріжжяобленерго» щодо непомірної високої плати в виготовлені технічної документації з електропостачання об’єктів підприємницької діяльності та прокладення електромереж.

- представників ГУ МНС України в Запорізькій області щодо монополії підприємств на обстеження дна біля пляжу, в районі це може зробити за високу плату лише одне підприємство, яке має ліценцію.

- представників головного управління ветеринарної медицини в Запорізькій області  щодо централізованого надання послуг по забою худоби, яке можна зробити лише в м. Мелітополь. В свою чергу, це зумовлює високі витрати підприємців на транспортування худоби та м’яса.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти