Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


01 травня в районі відбулись урочистості з нагоди святкування Дня солідарності трудящих

2014-05-07 16:30:57

Привітали зі святом голова райдержадміністрації В. Сухіна, голова районної ради В.Шершнєв, Приазовський селищний голова С.Варбанський. Були вручені грамоти облдержадміністрації директору РБК Астаховій І.Ф., директору районного центру народної творчості Плачковій І.І., директору Ботієвського СБК Тодоровій В.М.; подяки райдержадміністрації та районної ради нагороджені Толстих Л.Є. (РЦЗ), Кугай Л.Г. (УПСЗН РДА), Турубарова Н.О. (Профспілка працівників АПК), Коношенко В.О. (УООР) та Димов В.О.

         В ході свята лунала радіогазета «Весна та Перше Травня».  В парку  відпочинку організовано роботу торгівельних імпровізованих майданчиків, дитячого майданчика «Сказка», атракціонів. На святі також була організована виставка творчих  робіт вихователів   Приазовського будинку дитячої та юнацької творчості «На крилах фантазії». Прозвучав святковий концерт «Подари улыбку миру!».

          Цього ж дня  відбулись урочистості з нагоди 55- річчя  Приазовського Будинку Дитячої та юнацької творчості - святковий концерт вихованців будинку дитячої та юнацької творчості. З нагоди їх ювілею були вручені подяки РДА та Райради колективу БТЮТ та їх керівнику Арабаджи Т.О. Також подяками були відмічені такі працівники ДБЮТ: Попова Д.М., Скоробагатько В.Д.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти