Пошук10 последних новостей
(количество голосов 5)


Приазовський край – талантів розмай

2014-04-14 14:55:30

Нашому прекрасному краю, Запорізькій області, у січні виповнилося 75 років. Нам, населенню області, є чим пишатися, є що розповідати підростаючому поколінню, є про що згадати.

            В рамках заходів з відзначення утворення Запорізької області обласною державною адміністрацією та департаментом культури, туризму, національностей та релігій започаткована обласна культурно-мистецька акція «Натхнена у праці, увічнена в пісні – квітуй Запорізька земля».

            З ініціативи районного центру народної творчості при підтримці районного відділу культури і туризму Приазовської РДА в рамках обласної акції у Приазовському районі започаткований мистецький марафон «Приазовський край – талантів розмай».

 У марафоні беруть участь сільські клубні заклади, колективи художньої самодіяльності, клубні формування, творчі об’єднання

Метою марафону є сприяння духовному та культурному розвитку жителів Приазовського району, підвищення ролі установ культури у розвитку народної творчості Запорізького краю. Сприяння в реалізації нових культурно-мистецьких заходів, спрямованих на духовне відродження села з урахуванням традицій, звичаїв, обрядів, самобутності та особливостей територіальних громад. Залучення до масових заходів марафону широких верств населення, національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, прищеплення любові до рідного краю.

 Розпочали марафон учасники художньої самодіяльності Новокостянтинівського СБК. Концертна програма під назвою «Запорізька земля – ти родина моя», була пронизана любов ю до історії культури рідного краю, повагою до стійкості вікових традицій, до землі яка народжувала героїв.

 Учасники концерту привітали всіх присутніх з ювілеєм нашого краю. Побажали кожному козацького здоров я, благополуччя, щоб Бог оберігав нашу землю і Запорізька область жилата процвітала у мирі і злагоді.  Присутні глядачі подарували учасникам концерту теплі оплески та слова подяки.

            Марафон впевнено стартував і творчими шляхами крокує по району. Естафету приймає Ганнівський СК.

Методист РЦНТ Н. ЗахаренковаРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти