Пошук10 последних новостей
(количество голосов 4)


Розширена нарада при голові райдержадміністрації

2014-03-24 09:44:57

20 березня 2014 року голова райдержадміністрації провів розширену нараду з депутатами районної ради, сільськими та селищними головами, керівниками громадських організацій та політичних партій.

Першим розглянули питання: Про стан суспільно-політичної ситуації та часткову мобілізацію в Україні. Доповідав військовий комісар Приазовського РВК Зеленецький О.І. В ході обговорення учасниками зібрання прийняли Резолюцію, в якій закликали мешканців району утриматись від радикальних настроїв, не вчиняти провокативних дій та не підбурювати до них інших, не допускати насильство та екстремізм.

Другим розглянули питання про перебування на території району військового батальйону Збройних сил України. Підводячи підсумки, було вирішено організувати надання гуманітарної допомоги військовому підрозділу через Приазовський РВК та управління АПР райдержадміністрації.

Голова райдержадміністрації присутнім на нараді проінформував, що 15 березня 2014 року в нього пройшла співбесіда з губернатором Запорізької облдержадміністрації, який дав позитивну оцінку  роботі команді та запропонував голові райдержадміністрації і надалі виконувати свої обов’язки.

За ініціативою голови Сухіни В.М., на нараді провели голосування з питання висловлення довіри чи недовіри роботі голови райдержадміністрації. Із зареєстрованих 96 чоловік, 75 проголосували – ЗА, 9 – НІ, 7 – утрималось та 5 – не голосували. За підсумками наради було вирішено довірити подальшу роботу на посаді голови райдержадміністрації Сухіні Вадиму Миколайовичу.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти