Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Виїзди по сільським радам Приазовського району – для зручності декларантів

2014-02-17 13:06:26

В рамках проведення кампанії декларування робота Приазовських міндоходівців направлена на створення комфортних умов для подання  громадянами декларацій про доходи, отриманих у 2013 році, зазначає заступник начальника – начальник Приазовського відділення Приморської ОДПІ Наталія Станчева.      

Одним із напрямів – організація виїзних прийомів по сільським радам району. Громадяни давно оцінили зручність та важливість таких виїздів. Можна отримати консультацію, заповнити декларацію, сплатити суму податку до каси сільської ради в один день, не виїжджаючи  до районного центру.

Нещодавно жителі Ганнівської сільської ради мали можливість поспілкуватись с працівниками Приазовського відділення Приморської ОДПІ. Питання стосувались заповнення податкових декларацій, порядку оподаткування доходів, отриманих в результаті прийняття у спадщину або дарунок, податкової знижки. За цей день до місцевого бюджету надійшло 74  тис. грн. податку з доходів фізичних осіб.

Процес декларування доходів громадян один з найважливіших напрямків розвитку податкової політики. Як і в попередні роки, визначальною ідеологією у проведенні компанії декларування 2014 залишається спрямованість на налагодження партнерських взаємовідносин із платниками податків, добровільність сплати громадянами податків та створення сприятливих умов, що гарантують якісне обслуговування платників податків, які виконують, як визначено с.67 Конституції України, громадський обов’язок перед державою та суспільством стосовно подання декларації про доходи за минулий рік та сплати відповідних податків.

Приазовське відділення Приморської ОДПІРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти