Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Діагностика візуальних онкопатологій

2014-02-06 16:39:36

5 лютого 2014 року в Приазовській ЦРЛ, в рамках реалізації в регіонах завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення держави, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’я, зокрема у напрямку профілактики та  лікування онкологічних захворювань, була проведена нарада на тему «Діагностика візуальних онкопатологій».

Головний лікар ЦРЛ О.Ахе зазначив, що для будь-якого захворювання рання діагностика має ключове значення в подальшому лікуванні, особливо в онкології. Відомий факт, що злоякісні пухлини, виявлені на ранній стадії, а тим більше при сучасних можливостях медицини, виліковні. Тобто ефективність лікування в онкології безпосередньо залежить від ранньої діагностики. Сучасна медицина здатна вилікувати злоякісні пухлини майже всіх локалізацій, якщо вони діагностовані на ранніх стадіях. Регулярні профілактичні огляди дозволяють вчасно виявляти візуальні локалізації рака шкіри, порожнини рота, гортані, молочної залози, шийки матки. Однак, незважаючи на це, відсоток занедбаних випадків продовжує залишатися дуже високим: майже кожен п'ятий захворілий діагностується в занедбаній стадії.

      Заступник голови райдержадміністрації Л.Полякова відзначила: «Боротьба з онкологічними захворюваннями є однією з найбільш актуальних проблем як у Приазовському районі, так і в Україні в цілому. Злоякісні новоутворення щороку виявляють більш як у 180 тисяч жителів країни. Щороку помирає від раку майже 90 тисяч осіб, з них 35% – працездатного віку. Через запізнілу діагностику онкологічних захворювань залишається значною кількість хворих, які помирають протягом року після встановлення діагнозу (38-40%). Пріоритетом є модернізація системи первинної медичної допомоги, що дозволить наблизити медичну допомогу до громадянина, забезпечити профілактику та раннє виявлення онкологічної патології».Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти