Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


«Рак молочної залози» - профілактика, клініка, діагностика, лікування

2014-02-05 13:05:02

04 лютого 2014  року в рамках реалізації в регіонах завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення держави, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’я, зокрема у напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань, в Приазовській ЗОШ №2 була проведена лекція на тему «Рак молочної залози» - профілактика, клініка, діагностика, лікування.

Лекцію, яка була приурочена відзначенню Всесвітньому Дню боротьби проти раку, для дітей старших класів та вчителів читала акушер-гінеколог Приазовської ЦРЛ Т. Лакейхина. Вона зазначила, що виникнення 43% ракових захворювань можна було б запобігти за допомогою таких норм здорової поведінки, як огорожа доступу до паління, боротьба з цим явищем; фізична активність, збалансована, здорова їжа; вакцинація проти вірусів, що викликають рак печінки і шийки матки; уникання тривалого перебування на сонці і в соляріях.

 Підводячи підсумки лекції, керівник апарату РДА С. Міхов (стажист) зазначив: «Метою проведення таких лекцій – є підвищення обізнаності населення про рак, як про одне із найстрашніших захворювань сучасної цивілізації, привернення уваги до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання та про завдання, що стоять перед світом в боротьбі з раком, закликати політиків відноситись до раку, як політичного пріоритету».Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти