Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


Звіт про виконання основних показників діяльності Приазовського району за 2013 рік

2014-01-31 10:25:32

На виконання в регіонах завдань Президента України, в Приазовській районній державній адміністрації 31 січня 2014 року було заслухано Звіт про виконання основних показників діяльності району за 2013 рік.

Заступник голови Приазовської РДА Ольга Сівова доповідала з питання виконання основних показників діяльності Приазовського району та затвердження Програми соціально-економічного розвитку та культурного розвитку на 2014 рік. Були проаналізовані такі основні показники діяльності, як промисловість, агропромисловий комплекс, інвестиційна політика, бюджетна політика, фінансові результати, пенсійне забезпечення, розвиток соціальної сфери, підвищення зайнятості населення, підтримка дітей, сімей та молоді, фізична культура і спорт, освіта, охорона здоров’я, розвиток культури, туризму та рекреації, розвиток малого підприємництва, підвищення екологічної безпеки.

Підводячи підсумки про виконання основних показників району, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Сівова зазначила: «Район вийшов з багатьма позитивними показниками, як в економічній, так і в соціальній сферах, що дає підставу підкреслити позитивні тенденції  економічного і соціального розвитку  району.»Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти