Пошук10 последних новостей
(количество голосов 3)


Перспективна молодь

2014-01-28 08:19:41

27 січня своє тридцятиріччя відзначив голова Приазовської районної молодіжної громадської організації «Молоді регіони» Антон Нарбеков. З нагоди Дня народження представника молодого крила влади привітали керівники району Вадим Сухіна, Віктор Шершньов, Ольга Сівова, Лариса Полякова, Лідія Середа, керівник громадської приймальні РОПР Світлана Петрова. Очільники районної влади вручили ювіляру подяку за активну й наполегливу громадську діяльність, пропаганду гуманістичних цінностей серед молоді району й побажали подальших звершень у розпочатій справі.

  Приазовська районна молодіжна громадська організація «Молоді регіони», яку очолює Антон Нарбеков утворена у червні 2012 року. Вона є структурним підрозділом обласної молодіжної громадської організації «Молоді регіони», яка в свою чергу входить у загальноукраїнську організацію – «Союз молоді регіонів України».

Метою діяльності СМРУ є задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, духовних, вікових, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів та української молоді. Основним своїм завданням Союз молоді регіонів України вважає об'єднання молоді для створення належних умов і всебічного розвитку особистості, професійного росту та взаємодопомоги у реалізації спільних та особистих інтересів,  активну участь у процесі реалізації державної молодіжної політики.

Стратегічним партнером для себе «Молоді регіони» визначили  Партію регіонів України.

Сьогодні Союз молоді регіонів України має свої представництва в усіх регіонах України, а також у містах Києві та Севастополі. Спільно з Партією регіонів та організаціями-партнерами по Національній Раді молодіжних організацій України ВМГО “Союз молоді регіонів України” втілює в життя значну кількість важливих молодіжних проектів та програм. На рівні Приазовського району було проведено ряд спортивних змагань, змагання районного рівня з гри «Що?Де?Коли?», низку заходів для дітей шкільного віку, громадські роботи, як суботники у паркових зонах та дитячих майданчиках в селах району та інше. Значну підтримку організація отримує з боку Приазовської райдержадміністрації, Приазовської районної ради, та особисто від Народного депутату України  - Артема Пшонки, тісна співпраця з помічником якого - Анатолієм Казанцевим, яскраво відображається у повсякденній діяльності організації.

Сьогодні Молоді регіони є активною молодіжною організацією у Приазовському районі, яка згуртувала навколо себе значну кількість молоді і допомагає їм  відстоювати свої права та інтереси.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти