Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Події, що творять історію, «Акт Злуки УНР та ЗУНР»

2014-01-25 14:57:45

На виконання завдань Президента України 23.01.2014р. на базі Приазовського краєзнавчого музею з нагоди  Дня Соборності України та Свободи України «Україна сьогодні, завтра. Подія, що переписала час» для учнів 7-8 класів проведено відкритий урок. Учням було продемонстровано документальний фільм щодо створення Української держави.  Після закінчення фільму відбулося його обговорення, в якому прийняли участь заступник голови РДА Лариса Іванівна Полякова, директор районного краєзнавчого музею Політун Ірина Іванівна, вчитель історії Приазовської РЗОШ №1 «Азимут», керівник клубу «Пам’ять» Лут Аліна Сергіївна та учні 7-8 класів.

Після обговорення заступник голови РДА Лариса Іванівна Полякова відмітила: «Єдність - це наше глибоке розуміння один одного як невід'ємної частини Приазовського району, великого українського народу.
Приазовський район є колискою для багатьох народів : болгар, албанців, росіян, українців, білорусів та інші. Саме вони розвивають економіку, зберігають і примножують культуру свого етносу й українського народу.

На території Приазовського району існують національно- культурні товариства : російське - «Русь», болгарське - імені Христо Ботєва, українське - «Вінок Дружби», албанське - « Рузе », « Дарданія ». Спільно, підтримуючи один одного проходять прекрасні соціально - культурні заходи на територіях сільських, селищних рад.

Згадаймо Інтер- Фольк на територіях Олександрівської, Ботіївської сільських рад, Масляну, свято «Мілін». Зустрічі гостей територій, туристів.

Завдяки нашим людям Приазовський край відомий далеко за його межами - в Росії,Болгарії.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти