Пошук10 последних новостей
(количество голосов 9)


Відкрили Центр надання адміністративних послуг у Приазовському районі

2013-12-30 16:03:48

В рамках реалізації у регіонах завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, у Приазовському районі відкрили Центр надання адміністративних послуг, приміщення якого розташоване на території райвійськомату.

На виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги», п. 83.5.1. Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2013 року №128/2013,  відповідно розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 20 лютого 2013 року №81 «Про організацію системи надання адміністративних послуг», з метою підвищення якості надання адміністративних послуг, в Приазовській райдержадміністрації затверджено розпорядження голови райдержадміністрації від 20 березня 2013 року №84 «Про створення Центру надання адміністративних послуг Приазовської райдержадміністрації», яким затверджено Положення про Центр надання адміністративних послуг Приазовської райдержадміністрації та Регламент роботи Центру надання адміністративних послуг Приазовської райдержадміністрації  (ЦНАП).

          Згідно проекту Закону України «Про перелік адміністративних послуг» передбачається затвердити переліки безоплатних, платних адміністративних послуг та плату (адміністративний сбір) за їх надання. Таким чином, заплановано участь в роботі ЦНАП відділів та управлінь райдержадміністрації, які надають адміністративні послуги:

  • управління соціального захисту населення;
  • відділ містобудування та архітектури;
  • відділ культури і туризму;
  • дозвільний центр;
  • служба у справах дітей;
  • відділ освіти молоді та спорту;

організацій, закладів та підприємства які не підпорядковані райдержадміністрації:     

  • інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Запорізькій області;
  • реєстраційна служба районного управляння юстиції;
  • державна автомобільна інспекція управління міністерства внутрішніх справ у Запорізькій області;
  • відділ управління державної міграційної служби у Запорізькій області.     

         Згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.06.3013 року №256 «Про затвердження Порядку використання у 2013 році коштів державного бюджету, передбачених на утворення центрів надання адміністративних послуг» Приазовській райдержадміністрації виділено 67,000 грн. для придбання обладнання та меблів центру.

«Центр надання адміністративних послуг створено для поліпшення якості адміністративних послуг, які надаються органами державної влади. Основними завданнями ЦНАПу є надання адміністративних і неадміністративних послуг, а також інформації та консультацій щодо отримання цих послуг.

Переваги такого Центру очевидні: орієнтація на потреби замовника послуги, запровадження принципу «єдиного офісу», оперативне надання послуг, розширені та зручні “прийомні години”, доступність інформації з різних джерел (інформаційний термінал, стенди, телефон, в майбутньому - сайт тощо), комфортні умови очікування та заповнення документів», - зауважила заступник голови Приазовської райдержадміністрації Ольга Сівова під час відкриття ЦНАПу.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти