Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Питання захисту прав дітей на контролі влади

2013-12-24 10:51:12

В рамках реалізації у регіонах завдань Президента України, за головування заступника очільника голови РДА Лариси Полякової проведений семінар з прийомними батьками та батьками-вихователями з питань захисту прав дітей.

Служба у справах дітей райдержадміністрації постійно працює в напрямку захисту прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На засіданні підбито підсумки роботи служби за 2013 рік та заслухано щорічні звіти прийомних батьків та батьків-вихователів щодо виконання ними обов’язків по вихованню та утриманню дітей.

Протягом року було створено 1 дитячий будинок сімейного типу та влаштовано до нього 4 дітей, 1 прийомну сім'ю – 3 дітей, та поповнено 4 вже існуючі прийомні сім'ї 5 дітьми.

На даний час у Приазовському районі функціонують 14 прийомних сімей, в яких виховуються 38 дітей, та 4 дитячих будинки сімейного типу, в яких – 23 дитини.

З метою охоплення 100% дітей пільгових категорій оздоровленням, всі діти з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу в літній період були оздоровлені на узбережжі Азовського моря.

За підсумками зустрічі заступник голови РДА Лариса Полякова зазначила: «Політика Президента країни чітко направлена на забезпечення того, щоб усі діти-сироти виховувались у сім‘ях. Загалом в Україні близько 92 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Більше 3 500 дітей по всій країні влаштовані у заклади сімейних форм виховання за останні 2 роки. У 2012 році  на фінансування забезпечення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу були виділені 381,8 млн.грн, у 2013 році – 486, 82 млн. грн. В Україні функціонують 740 дитячих будинків сімейного типу, до кінця 2014 року планується відкрити ще 200.

У Приазовському районі активно проводиться робота у даному напрямку, адже наша чітка позиція, що сімейні форми виховання є оптимальними для дитини, це реальний шанс на повноцінне життя, батьківську любов та родинний затишок».Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти