Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Питання захисту прав дітей на контролі влади

2013-12-24 10:51:12

В рамках реалізації у регіонах завдань Президента України, за головування заступника очільника голови РДА Лариси Полякової проведений семінар з прийомними батьками та батьками-вихователями з питань захисту прав дітей.

Служба у справах дітей райдержадміністрації постійно працює в напрямку захисту прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На засіданні підбито підсумки роботи служби за 2013 рік та заслухано щорічні звіти прийомних батьків та батьків-вихователів щодо виконання ними обов’язків по вихованню та утриманню дітей.

Протягом року було створено 1 дитячий будинок сімейного типу та влаштовано до нього 4 дітей, 1 прийомну сім'ю – 3 дітей, та поповнено 4 вже існуючі прийомні сім'ї 5 дітьми.

На даний час у Приазовському районі функціонують 14 прийомних сімей, в яких виховуються 38 дітей, та 4 дитячих будинки сімейного типу, в яких – 23 дитини.

З метою охоплення 100% дітей пільгових категорій оздоровленням, всі діти з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу в літній період були оздоровлені на узбережжі Азовського моря.

За підсумками зустрічі заступник голови РДА Лариса Полякова зазначила: «Політика Президента країни чітко направлена на забезпечення того, щоб усі діти-сироти виховувались у сім‘ях. Загалом в Україні близько 92 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Більше 3 500 дітей по всій країні влаштовані у заклади сімейних форм виховання за останні 2 роки. У 2012 році  на фінансування забезпечення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу були виділені 381,8 млн.грн, у 2013 році – 486, 82 млн. грн. В Україні функціонують 740 дитячих будинків сімейного типу, до кінця 2014 року планується відкрити ще 200.

У Приазовському районі активно проводиться робота у даному напрямку, адже наша чітка позиція, що сімейні форми виховання є оптимальними для дитини, це реальний шанс на повноцінне життя, батьківську любов та родинний затишок».Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти