Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Стосується кожного...

2013-12-03 08:35:45

Так закладено природою, що мати рятуючись від небезпеки, в першу чергу рятує своє дитя. Навіть тварини віддають життя за своє дитинча. Кожна жива істота розуміє, що головне в житті – продовження роду, діти, нащадки.

Коли ж турбота про дітей стала для жінок менш вагомою ніж власне життя? Коли це жінки, рятуючись від небезпеки, почали кидати своїх дітей? Коли це жага вільного життя, стала сильнішою за основний і найголовніший МАТЕРИНСЬКИЙ ІНСТИНКТ?

Важко знайти відповіді на поставлені питання, але прикладів такої поведінки серед сучасних жінок, яких важко назвати святим словом МАТИ, чимало.

Зовсім нещодавно на весь Приазовський район стала відомою історія в родині Діоби Олександра та Світлани. Достеменно невідомо, що  штовхнуло матір чотирьох малолітніх дітей на такий крок. Правда життя кожної родини – таємниця за сімома замками. Важко знайти виправдання для жінки, яка залишила своїх дітей, найменшій з яких лише 1 рік і 6 місяців. Постає питання, чому вона впродовж 10 років проживала з чоловіком-тираном, народивши для нього 3-х дітей? Чому Світлана жодного разу не звернулася до соціальних служб за допомогою? Впродовж трьох місяців соціальні служби району чекають матір для з’ясування всіх обставин та причин її втечі.

Хочеться допомогти жінці-матері. Але чому ж Світлана не робить крок назустріч дітям та людям, які готові та бажають їй допомогти?

Багато питань в цій сумній історії залишаються відкритими. Але хочеться якомога скоріше розставити всі крапки над “і” в цій ситуації, оскільки діти ростуть а життя спливає...

Шановні жінки, матері!

Соціальні служби району завжди готові прийти на допомогу вам і вашим дітям. Ми допоможемо знайти вихід із складних життєвих ситуацій. Не залишайтеся сам на сам зі своєю бідою. Для отримання будь-якої допомоги чи консультації звертайтеся до соціальних служб району:

  • служба у справах дітей

райдержадміністрації                            тел. 2-21-97

  • центр соціальних служб

     для сім'ї, дітей та молоді                       тел. 2-26-15

  • управління соціального

     захисту населення                                  тел. 2-23-61

О. А. Нарбекова 
провідний спеціаліст сектору профілактичної роботи 
служби у справах дітейРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти