Пошук10 последних новостей
(количество голосов 3)


Голова Приазовської райдержадміністрації провів нараду з правоохоронними органами району

2013-03-28 14:00:00

За головування керівника райдержадміністрації Вадима Сухіни пройшла нарада, на якій розглядались питання, що відносяться до компетенції правоохоронних органів та податкової інспекції.

Глова Приазовського районного суду Григорій Діоба розповів про результати роботи суду у сфері використання на практиці нового карно-процесуального законодавства. Григорій Олександрович наголосив, що одним із проблемних питань є неукомплектованість Приазовського районного суду. За штатом повинно працювати чотири судді, а працює три, одна посада вакантна.

Заступник начальника Приазовського РВ ГУ МВС України в Запорізькій області – Роман Попов доповів про криміногенну ситуацію в районі та перспективи її покращення; про необхідність встановлення відео спостереження в населених пунктах району в місцях масового скупчення людей, а також на складських територіях сільськогосподарських підприємств району, що поліпшить розкриття злочинів та пригод, які трапляються на території району. Поставлено завдання встановити відео спостереження у кожній сільській та селищній раді, а також на в‘їзді та виїзді у смт Приазовське. Під час наради також розглядалось питання закупівель зерна в районі і ретельного контролю за даним процесом з метою недопущення шахрайства в цій сфері. Р.Ф.Попов повідомив також, що контролюється ситуація із ремонтом палати для заарештованих в Приазовській ЦРЛ.

Начальник відділення ДАІ Приазовського РВ ГУ МВС України в Запорізькій області Андрій Кузьминський виклав плани роботи Приазовського відділення ДАІ, а також повідомив, як на території району проходять операції «Перевізник», «Негабаритний вантаж», «Небезпечний вантаж». Також, було надано оцінку стану доріг в районі. Проведення роботи з перевізниками постійно знаходиться на контролі відділення Приазовського ДАІ, щонеділі на автомобільній станції смт Приазовське перевіряються маршрутні автобуси, їх документація та обладнання.

Голова Приазовської районної державної адміністрації Вадим Сухіна запропонував написати листа до ГУМВС України в Запорізькій області з проханням збільшити штат працівників відділення ДАІ Приазовського РВ ГУ МВС.

Юрій Бойко – в.о. начальника служби МНС України у Приазовському районі доповів про стан роботи по лінії МНС в районі, про випадки надзвичайних ситуацій, які мали місце в 2013 році, а також, про наявність у населених пунктах водозаборів та протипожежних гідрантів. Під час засідання було вирішено оперативно встановити протипожежні гідранти в населених пунктах Ганнівка та Дмитрівка після проведення водогону в цих селах.

Заступник начальника - начальник Приазовського відділення Приморської МАПІ Наталія Станчєва розповіла про особливості наповнення бюджету району, а також про діяльність податкової інспекції у сфері легалізації робочих місць. Наталія Миколаївна повідомила про хід кампанії декларування доходів району в 2013 році.

Прокурор Приазовського району Валерій Габрілевич повідомив про роботу прокуратури Приазовського району в поточному році, наголосивши на особливостях і основних напрямках її діяльності.

Підсумувавши зустріч, Вадим Миколайович Сухіна відмітив, що відсутність скарг від населення - це найкращий показник сумлінного виконання обов‘язків кожного спеціаліста на своєму робочому місці. Згуртувавши спільні зусилля, треба працювати для досягнення позитивного результату. Також Вадим Миколайович висловив вдячність присутнім за сумлінну працю у 2012 році.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти