Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


На Приморсько-Посадському березі буде розташовано рятувально-водолазний пост

2013-03-26 16:00:00

Приазовська райдержадміністрація завжди приділяла належну увагу захисту людей на воді. Постійно ведеться робота щодо розширення мережі рятувальних постів на узбережжі.

За ініціативи райдержадміністрації у 2013 році планується відкриття водолазного посту аварійно-рятувального загону. У лютому Приазовська районна влада звернулася до начальника ДСНС України у Запорізькій області, генерал-майора служби цивільного захисту О.М.Лепського з проханням розгляду питання щодо розташування на території Приазовського району загону аварійно-рятувального підрозділу.

Минулого тижня начальник аварійно-рятувального загону ДСНС України в Запорізькій області Володимир Мілаєнко відвідав Приазовський район з метою визначення місця розташування рятувально-водолазного посту. Всі подробиці та актуальні питання В.Мілаєнко обговорив під час наради з головою райдержадміністрації В.М.Сухіною.

Разом із начальником відділу цивільного захисту населення райдержадміністрації та начальником служби цивільного захисту населення Приазовського району ДСНС України у Запорізькій області Володимир Мілаєнко виїхав на берег Азовського моря, що у Приморсько-Посадській сільській раді. Під час огляду территорії визначили комплекс заходів, які необхідно провести для відкриття посту. Зокрема передбачається розміщення рятувальної ланки у складі 3 чоловік на період з 15 травня по 15 вересня з повним устаткуванням та плавзасобами. Це знакова подія для Приазовського району. Введення в експлуатацію зазначеного підрозділу дасть змогу оперативно реагувати при виникненні нещасних випадків на воді (при віднесені людей на надувних матрацах у відкрите море, пошуково-рятувальні заходи , допомога рибалкам та ін).Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти