Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


На Приморсько-Посадському березі буде розташовано рятувально-водолазний пост

2013-03-26 16:00:00

Приазовська райдержадміністрація завжди приділяла належну увагу захисту людей на воді. Постійно ведеться робота щодо розширення мережі рятувальних постів на узбережжі.

За ініціативи райдержадміністрації у 2013 році планується відкриття водолазного посту аварійно-рятувального загону. У лютому Приазовська районна влада звернулася до начальника ДСНС України у Запорізькій області, генерал-майора служби цивільного захисту О.М.Лепського з проханням розгляду питання щодо розташування на території Приазовського району загону аварійно-рятувального підрозділу.

Минулого тижня начальник аварійно-рятувального загону ДСНС України в Запорізькій області Володимир Мілаєнко відвідав Приазовський район з метою визначення місця розташування рятувально-водолазного посту. Всі подробиці та актуальні питання В.Мілаєнко обговорив під час наради з головою райдержадміністрації В.М.Сухіною.

Разом із начальником відділу цивільного захисту населення райдержадміністрації та начальником служби цивільного захисту населення Приазовського району ДСНС України у Запорізькій області Володимир Мілаєнко виїхав на берег Азовського моря, що у Приморсько-Посадській сільській раді. Під час огляду территорії визначили комплекс заходів, які необхідно провести для відкриття посту. Зокрема передбачається розміщення рятувальної ланки у складі 3 чоловік на період з 15 травня по 15 вересня з повним устаткуванням та плавзасобами. Це знакова подія для Приазовського району. Введення в експлуатацію зазначеного підрозділу дасть змогу оперативно реагувати при виникненні нещасних випадків на воді (при віднесені людей на надувних матрацах у відкрите море, пошуково-рятувальні заходи , допомога рибалкам та ін).Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти