Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


У Приазовському районі відбулися штабні навчання

2013-11-22 11:12:20

21 листопада за участі голови РДА В.Сухіни  проведені спеціальні штабні навчання на випадок виникнення аварійних та надзвичайних ситуацій у зимовий період 2013-2014 років. Навчання відбулися з метою удосконалення навичок органів управління цивільного захисту (цивільної оборони) при виникненні та ліквідації наслідків НС в умовах зимового періоду; удосконалення організації взаємодії між районними спеціалізованими службами цивільного захисту, сільськими та селищними радами та райдержадміністрацією.

На першому етапі навчання проведено огляд спеціальної техніки, яка може бути задіяна при ліквідації наслідків несприятливих погодних умов у зимовий період 2013-2014 років. Після учасники навчань заслухали представників організацій, що надали техніку про її готовність діяти за призначенням.  Після у штабі заслухали керівників служб та організацій, які брали участь у навчанні, щодо готовності до дій у період ускладнення погодних умов.

На другому етапі навчань була доведена ввідна, що 21 листопада 2013 року внаслідок погіршення погодних умов над територією області пройшов північно-східний циклон, який приніс різке зниження температури до -30 градусів, випадіння опадів у вигляді снігу товщиною до 30 см та сильного північно-східного вітру, пориви якого сягали до 25 м/сек, що призвело до погіршення стану автошляхів області. Місцями замети сягали висоти більше метра. За вказівкою керівника цивільного захисту Приазовського району В.Сухіни розгорнуто пункти обігріву, перевірено порядок їх забезпечення продуктами харчування та засобами медичної допомоги. Одночасно, за окремим графіком, проходила перевірка таких пунктів у місцях відстою великовантажної техніки. Також організовано та перевірено порядок роботи соціальних патрулів, спрямованих на допомоги соціально-незахищеним людям; алгоритм залучення волонтерів із шанцевим інструментом для розчистки доріг.

За результатами навчань визначено, що Приазовська районна ланка готова для дії за призначенням у разі виникнення аварійних та надзвичайних ситуацій.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти