Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


В Приазовському районі 97 відсотків РРО звітують дистанційно

2013-11-13 09:10:00

Для зручності суб’єктів господарювання набирає обертів впровадження  електронного проекту, завдяки якому платники податків з 01.01.2013 року подають звітність про використання реєстраторів розрахункових операцій (надалі – РРО), а саме електронну контрольну стрічку через мережу Інтернет.

Так, суб'єкти господарювання, які використовують РРО, що створюють контрольні стрічки в електронній формі, та/або електронні контрольно-касові реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні забезпечити передачу до сервера обробки інформації електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці у пам'яті РРО або в пам'яті модемів, які до них приєднані.

Нововведення сприяє спрощенню підготовки та подання звітності про використання РРО – система автоматично формуватиме звіти.  
У свою чергу, електронне звітування надає можливість дистанційного контролю за суб’єктами господарювання, що здійснюють розрахунки у готівковій формі та дозволяє ще більше зменшити кількість перевірок таких платників.

Станом на 01 листопада 2013 року на обліку в Приазовському відділені обліковуються 57 суб’єктів господарювання, які використовують в своїй діяльності 69 РРО.  Звітують дистанційно 67 РРО, або 97 відсотків.

Відповідальність за неподання звітності в електронному вигляді настає з 01.01.2014 року. За порушення відповідних вимог суб'єктами господарювання законодавством передбачені фінансові санкції у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти