Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


В Приазовському районі 97 відсотків РРО звітують дистанційно

2013-11-13 09:10:00

Для зручності суб’єктів господарювання набирає обертів впровадження  електронного проекту, завдяки якому платники податків з 01.01.2013 року подають звітність про використання реєстраторів розрахункових операцій (надалі – РРО), а саме електронну контрольну стрічку через мережу Інтернет.

Так, суб'єкти господарювання, які використовують РРО, що створюють контрольні стрічки в електронній формі, та/або електронні контрольно-касові реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні забезпечити передачу до сервера обробки інформації електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці у пам'яті РРО або в пам'яті модемів, які до них приєднані.

Нововведення сприяє спрощенню підготовки та подання звітності про використання РРО – система автоматично формуватиме звіти.  
У свою чергу, електронне звітування надає можливість дистанційного контролю за суб’єктами господарювання, що здійснюють розрахунки у готівковій формі та дозволяє ще більше зменшити кількість перевірок таких платників.

Станом на 01 листопада 2013 року на обліку в Приазовському відділені обліковуються 57 суб’єктів господарювання, які використовують в своїй діяльності 69 РРО.  Звітують дистанційно 67 РРО, або 97 відсотків.

Відповідальність за неподання звітності в електронному вигляді настає з 01.01.2014 року. За порушення відповідних вимог суб'єктами господарювання законодавством передбачені фінансові санкції у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти