Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

2021-02-19 15:08:17

Приазовська районна державна адміністрація

У 2014 році сотні тисяч українців вийшли на барикади проти корупції та свавілля влади. Від тих трагічних подій, коли Україна втратила синів і дочок, які відстоювали на Майдані майбутнє країни, пройшло вже 7 років. Але не відпускає глибокий біль від тієї безповоротної втрати.

Завдяки самопожертві патріотів, ми сьогодні маємо унікальний шанс змінити державу на краще. На свій подвиг Небесна Сотня йшла свідомо і без жодного страху. Кожен, хто боровся на Майдані, знав, чим ризикує. Вони стояли за те, щоб Україна була дійсно незалежною, успішною країною. Це стало національною ідеєю.

Боротьба за право жити в європейській державі почалася в 2014 році і продовжується до цих пір. Завдяки, перш за все, Небесній Сотні підписано і в рекордні терміни ратифіковано всіма країнами Євросоюзу Угода про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі. Цей міжнародно-правовий документ гарантує незворотність нашого стратегічного курсу до Європи.

Подвиг безстрашних людей на Майдані, озброєних лише бруківкою і вірою в Україну, сім років тому згуртував весь цивілізований світ на підтримку нашого вибору і в даний час продовжує надихати українських патріотів на рішучу боротьбу проти гібридних викликів ззовні.

Український народ сильний і витривалий! Ми, як ніхто, розуміємо ціну змін. Долаючи труднощі, країна змінюється і рухається вперед. Висновки робити рано, але є надія, що влада і суспільство згуртуються навколо єдиної національної стратегії розвитку та створення сильної, незалежної держави. І нам ніколи не буде соромно перед світлою пам'яттю Небесної Сотні.

Заступник голови Приазовської РДА Андрій ФесикРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти