Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ ГОЛОВИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОДА ОЛЕКСАНДРА СТАРУХА З ТОВ "ЮРОКЕЙП ЮКРЕЙН І"

2021-02-19 13:59:27

Приазовська районна державна адміністрація

Обговорювали хід реалізації проєкта будівництва вітрових електростанцій на території області. Представники компанії ознайомили очільника області з ходом робіт по зведенню ВЕС та виконаними соціальними зобов’язанням на територіях, де вона працюватиме.

2020 року збудовано першу чергу ВЕС потужністю 98 МВт (27 вітряків). Її офіційне відкриття заплановано на квітень 2021 року. Згідно інвестиційних зобов’язань, компанія за кожен введений в роботу кіловат потужності станції має інвестувати в розвиток громад, де вона знаходиться, близько однієї тисячі євро.

«Люди мають приймати участь у проєкті. Якщо вони не будуть розуміти свої вигоди, їм не будуть цікаві такі проєкти на їхній території. Інвестор має працювати прозоро, ефективно і за правилами. Будемо підтримувати такі проєкти. Чекаємо початку квітня, щоб станція офіційно запрацювала і на ваш рахунок прийшли перші гроші», – сказав під час спілкування з представниками ТОВ «Юрокейп Юкрейн І» Олександр Старух.

Запорізька ВЕС, яку зводить «Юрокейп Юкрейн І», буде розміщена за межами населених пунктів на території Дівненської, Добровської, Дунаєвської, Гірсовської, Надеждинської, Мордвинівської, Новенської сільських рад в колишнього Приазовському та Мелітопольському районах області. На території зазначених шести сільських рад планується встановити до 167 вітряних турбін з лінією електропередач 330 кВ. ВЕС зможе забезпечити електроенергією близько 780 тисяч будинків і входитиме до п’ятірки найбільших діючих наземних вітроелектростанцій у Європі. До будівництва залучено 600 осіб.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти