Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


В ОБЛАСТІ УСПІШНО РЕАЛІЗУЄТЬСЯ РЕФОРМА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

2021-02-17 14:21:36

Приазовська районна державна адміністрація

Про перебіг адміністративно-територіальної реформи та майбутнє ліквідованих райдержадміністрацій розповів голова обласної державної адміністрації Олександр Старух під час зустрічі із журналістами Запорізького краю.

На сьогодні в області сформовано 5 укрупнених районів, створено 67 громад. На місці ліквідованих адміністрацій планується залишити лише відокремлені підрозділи, що складатимуться з фахівців, які надають адміністративні послуги населенню. Це, зокрема, служби з прийому звернень громадян, надання соціальних послуг, архів тощо. 

Наразі продовжується трансформація райдержадміністрацій, всіх центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів на місцях. Ця робота повністю завершиться наприкінці березня.

  • Ми запропонували головам новоутворених адміністрацій взяти на роботу звільнених фахівців, які є справжніми професіоналами своєї справи. Особливо слід попіклуватися про службовців, яким залишилося менше двох років до пенсії, – підкреслив очільник області.

Керівник обласної адміністрації також наголосив, що змінювати документи людям ліквідованих районів не потрібно. Ситуація із укрупненням районів є аналогічною перейменуванню вулиць.

За словами очільника області, змінюється також формула роботи та відповідальності громад, які сьогодні вибудовуються по принципу родини.

  • Приміром, є родинний бюджет і не завжди його вистачає, тому потрібно вирішувати, за що платити в першу чергу. Яскравий приклад – пасажирські перевезення пільговиків. Громада має визначити кількість маршрутів і скільки грошей на покриття витрат можна виділити з бюджету. Наше завдання як обласної адміністрації - допомогти громадам в цій справі, навчити, надати методичну та технічні підтримку, – прокоментував Олександр Старух.

Крім того, продовжують реалізовуватися різні ініціативи із залучення коштів для розвитку територій. Зокрема, відібрано декілька інвестиційних програм (проєктів), спрямованих на розвиток громад, що можуть реалізовуватися за рахунок державного фонду регіонального розвитку у 2021 році. Серед них є ініціативи, спрямовані на створення нового освітнього простору, розвиток спортивної інфраструктури, покращення системи водопостачання населених пунктів. Конкурс триває, а його  результати оголосять найближчим часом. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти