Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ВІДЛУННЯ АФГАНСЬКОГО ПЕКЛА НАЗАВЖДИ У ДОЛЯХ ВЕТЕРАНІВ

2021-02-15 15:37:43

Приазовська районна державна адміністрація

 15 лютого в Україні –  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Урочистості, присвячені цій даті відбулися  у бібліотеці Приазовської громади. В залі зібрались воїни Приазовського району, які брали участь у локальних військових конфліктах, виконуючи свій інтернаціональний обов‘язок.

 

Зі словами вдячності до присутніх звернулись заступник голови Приазовської РДА Андрій Фесик, очільник Приазовської селищної громади Андрій Солопов. Представники влади підкреслили у своїх промовах, що наші земляки, яким довелося брати участь у військових конфліктах, завжди з честю виконували бойові завдання. «За хоробрість, надійність і благородство військові заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України, як країни–миротворця» - наголосив Андрій Фесик.

 

                 Воїни-інтернаціоналісти Приазовського району на чолі з головою районної спілки ветеранів Афганістану Віктором Царенко нагороджені подяками райдержадміністрації, Приазовської громади за активну суспільну діяльність та зміцнення ветеранського руху, патріотичне виховання молоді.

 

Під час урочистого заходу учасників бойових дій на території інших держав привітали: помічник депутата обласної ради Вадима Сухіни – Людмила Данильченко, військовий комісар Приазовського району Олег Зеленецький, голова районного товариства людей з обмеженими можливостями Антоніна Скуйбіда, заступник голови районної громадської організації чорнобильців Сергій Доваль.

 

Кожен ветеран знає справжню ціну життя і спокою на землі, адже зазирав в очі смерті. Багато, тоді ще хлопців, не вернулося з війни. Під час хвилини мовчання  присутні схилили голови перед мужністю та самопожертвою тих, хто віддав своє життя, виконуючи військовий обов’язок.

По закінченні заходу, відбулась церемонія покладання квітів до пам‘яток учасникам бойових дій на території інших держав.

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти