Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ «УКРАЇНА 30. ПЛАТІЖКА» ЗАСТУПНИЦЯ ГОЛОВИ ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА ЮЛІЯ СВИРИДЕНКО РОЗПОВІЛА, ЩО ПЕРЕДУМОВИ, ЯКІ ПРИЗВЕЛИ ДО ПІДВИЩЕННЯ ЦІНИ НА ГАЗ У СІЧНІ ЦЬОГО РОКУ

2021-02-15 13:43:33

Приазовська районна державна адміністрація

На Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Платіжка» заступниця голови Офісу Президента Юлія Свириденко розповіла, що передумови, які призвели до підвищення ціни на газ у січні цього року.

«В першу чергу це те, що 2020 рік є історичним для ринку газу, тому що з серпня місяця у нас запрацював ринок газу для населення, і споживачі вже сьогодні мають право обирати постачальника, мають право змінювати постачальника. Насправді 2020 рік продемонстрував, що на біржах відбувалася реалізація газу за обсягом в шість разів більше, ніж за аналогічний період минулого року. Тобто позитивні тенденції були», - розповіла Юлія Свириденко.

Вона додала, що збутові компанії газу почали зловживати своїм монопольним становищем на ринку.

«Далі треба зрозуміти, що собою являє ринок роздрібного газу. Якщо подивитися на структуру, близько 76% займають природні монополії-газзбути. Далі 7-8% належать компанії «Нафтогаз» і решті підприємств. Збутові компанії, які історично були природними монополіями, почали зловживати своїм домінуючим положенням в розрізі регіонів і почали встановлювати маржу від 25% до 44% в порівнянні з ціною, яку пропонував НАК «Нафтогаз» як державна компанія», - додала Юлія Свириденко.

 

Долучайтесь до трансляції:

facebook.com/Forum.Ukraine30/videos/908457549980933

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти