Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


РЕОРГАНІЗАЦІЯ ПРИАЗОВСЬКОЇ РДА ТРИВАЄ

2021-02-11 16:27:42

Приазовська районна державна адміністрація

Керівництво Мелітопольської районної державної адміністрації: Володимир Цап, Інна Когут та Ірина Берегович, а також очільники структурних підрозділів з робочою поїздкою завітали до Приазовської районної державної адміністрації.

 

Під час наради підіймались актуальні питання реорганізації Приазовської райдержадміністрації, проведення інвентаризації майна, підготовки передавального акту, вирішення проблемних моментів, нової структури Мелітопольської РДА.

 

Голова Мелітопольської райдержадміністрації Володимир Цап наголосив, що нова структура передбачає 178 штатних одиниць, з них 82 – штатні одиниці управління соціального захисту населення Мелітопольської райдержадміністрації. Також, з метою максимальної доступності громадян в отриманні якісних послуг, у новій структурі Мелітопольської райдержадміністрації передбачені «віддалені» робочі місця.

 

Під час робочого візиту начальники управлінь та відділів Мелітопольської РДА поспілкувалися з колегами із Приазовського району, обмінялися досвідом та обговорили теми, які є на часі. В ході обговорення визначені проблемні питання, що потребують вирішення у Приазовській РДА та узгоджено порядок дій для оперативного їх вирішення.

 

Заступник голови Приазовської РДА, заступник голови комісії з реорганізації Андрій Фесик зазначив, що процес реорганізації державного органу у Приазовському районі наразі проходить згідно плану та у правовому полі.  

 

 

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти