Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


Заступник голови РДА Л.Полякова: «Приазовський район - багатонаціональний і в цьому його особливість»

2013-11-11 10:06:00

На виконання у регіонах завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин, у світлиці Олександрівського СБК відбулося святкове засідання "Від рідного слова ти сил набирайся" з нагоди Дня української писемності та мови. У селі проживають представники багатьох національностей, але переважна більшість – українці.

  Господиня Олександрівської світлиці Світлана Білокур зустрічала гостей – поціновувачів української пісні.  На засіданні лунав український фольклор, який виконував колектив "Вербиченька".  Спогади та розповіді учасниць додавали невимушеності у спілкуванні, доброго настрою глядачам. Разом з учасницями колективу співали всі гості, адже мелодійна українська пісня нікого не залишила байдужим.

Заступник голови РДА Лариса Полякова, яка була запрошена на свято зазначила: «Приазовський район  - багатонаціональний. Це його особливість. Районне керівництво на виконання соціальних завдань Президента В.Януковича усіляко сприяє міжнаціональній єдності, злагоді на теренах району. Доказом тому слугують численні акції, свята, засідання круглих столів, де представники різних національностей зустрічаються разом, демонструють свою мистецьку майстерність, спілкуються, висловлюють власну думку, своє бачення тих чи інших питань. Районна влада завжди іде на діалог із національними меншинами задля досягнення консенсусу та розвитку культурних та освітніх потреб представників різних національностей».Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти