Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


У ПРИАЗОВСЬКІЙ РДА ПРОВЕЛИ НАРАДУ З ПИТАНЬ ВЕСНЯНОЇ ПРИЗОВНОЇ КАМПАНІЇ

2021-02-08 15:22:25

Приазовська районна державна адміністрація

Заступник голови Приазовської РДА Андрій Фесик провів нараду, на якій були присутні військовий комісар Приазовського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олег Зеленецький, начальник відділення призову Приазовського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітан Дмитро Кучеренко, голова Приазовської ОТГ Андрій Солопов, заступник голови Олександрівської ОТГ Сергій Вєльчев, в.о. начальника відділу фінансів Приазовської РДА Петро Трифонов, директор КНП «Приазовська ЦРЛ» Олег Ахє, в.о. начальника Приазовського ВП Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області Роман Іващенко.

Під час роботи розглянули низку питань, щодо організації та проведення заходів приписки до призовної дільниці юнаків 2004 року народження та призову на строкову військову службу весною 2021 року. Особливу увагу приділили позиціям організації спільних груп оповіщення осіб, які підлягають призову на строкову військову службу; доставки до медичної установи та проходження юнаками медичної комісії; затвердження складу основної та резервної медичної комісії та інше. Присутні також обговорили план дій та притягнення до відповідальності тих, хто ухиляється від проходження військової служби.

За результатами наради узгоджені проблемні моменти та надані конкретні доручення відповідальним особам.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти