Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


У ПРИАЗОВСЬКІЙ РДА ОБГОВОРИЛИ СТАН СПРАВ З РЕОРГАНІЗАЦІЇ

2021-02-05 14:55:12

Приазовська районна державна адміністрація

Заступник голови Приазовської РДА, заступник голови комісії з реорганізації Андрій Фесик провів нараду з керівниками відділів та структурних підрозділів.

Ключові питання стосувалися порядку реалізації заходів з реорганізації державного органу та припинення діяльності структурних підрозділів Приазовської РДА. На порядку денному: інвентаризація та передача майна, оформлення інвентаризаційних описів, впорядкування архівних справ, введення в склад робочих комісій Мелітопольської РДА представників Приазовської РДА на перехідний період, складання та подання фінансової та бухгалтерської звітності, строки переведення та вивільнення працівників.

Присутні окреслили послідовність дій і певні пропозиції для швидкого та якісного вирішення питань сучасного етапу реформи децентралізації для Приазовської РДА.

За результатами наради головуючий надав конкретні доручення відповідальним особам. Також Андрій Фесик зауважив, що процес реорганізації Приазовської РДА повинен пройти оперативно, відповідально та у правовому полі.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти