Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ЗАПОРІЖЦІВ ЗАКЛИКАЮТЬ ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАВИЛ АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ

2021-01-27 12:51:31

Приазовська районна державна адміністрація

27 січня під час брифінгу голова облдержадміністрації Олександр Старух підбив підсумки жорсткого карантину та нагадав про обов’язкову соціальну дистанцію, дезінфекцію та носіння захисної маски у людних місцях.

Не зважаючи на закінчення жорсткого зимового карантину, адаптивний діятиме в країні  до кінця березня. За словами очільника області, введення в країні жорстких обмежень дало свої результати. Якщо раніше у Запорізькій області фіксувалося понад тисячу нових захворілих на добу, то наразі – близько 200.

Обласна влада продовжує приділяти особливу увагу технічному оснащенню лікарень. Протягом двох останніх тижнів рівень забезпечення ковідних ліжок киснем підняли з 82 до 90%. Вже наступного тижня буде завершено проведення стаціонарного кисню у Запорізькій обласній інфекційній лікарні, така робота триває і в інших медзакладах регіону.

За час жорстких карантинних обмежень суттєво впала ділова активність. Тому необхідно впроваджувати заходи з її пожвавлення. За словами Олександра Старуха, найближчим часом відновляться регулярні засідання ради підприємців як майданчика для постійного діалогу бізнесу та влади. В тому числі, з метою ухвалення нової, дієвої регіональної програми підтримки підприємництва.

-  Жорсткий карантин завершено. Діти відновили навчання у школах, пожвавлюється активність підприємців. Проте я закликаю запоріжців дотримуватись м’яких карантинних вимог. Носіть захисні маски у людних місцях, дотримуйтесь дистанції, робіть дезінфекцію. Бережіть похилих людей, бо саме вони знаходяться у групі найбільшого ризику. Якщо ми не будемо дотримуватись необхідних норм, можемо мати зростання захворюваності! Тому відповідальність починається з кожного з нас, - звернувся до жителів області голова облдержадміністрації.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти