Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Питання медичного захисту ветеранів на контролі влади

2013-11-04 15:11:43

На виконання у регіонах завдань Президента України щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни, заступник очільника Приазовської райдержадміністрації Лариса Полякова провела нараду з питань медичного захисту, всебічного медичного обслуговування ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Під час наради головний лікар ЦРЛ О.Ахе надав інформацію щодо цього питання: «Станом на перше жовтня у Приазовському районі оглянуто 16 інвалідів Великої Вітчизняної, що складає  100 %,  25 учасників бойових дій, що становить  100 % .  Також на 100% оглянуті ІВВВ.

У  квітні (згідно затвердженого графіку) був проведений плановий огляд ветеранів війни, шляхом виїзду бригади лікарів Приазовської ЦРЛ та Нововасилівської РЛ, у складі спеціалістів – терапевт, хірург, невропатолог. Також ветеранам війни проведене інструментальне (ЄКГ, гострота зору, гострота слуху) та лабораторне (загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові: холістерін, цукор крові) обстеження».

Підбиваючи підсумки наради заступник голови РДА Л.І.Полякова зазначила: «Ветерани Великої Вітчизняної війни – це люди, яким кожен із нас сьогодні завдячує життям. Піклуватися про соціальний та медичний захист цієї категорії населення  - щоденне, відповідальне завдання влади, що передбачене новою соціальною політикою держави. Проблеми ветеранів завжди на жорсткому контролі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування».Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти